Louis Vuitton

‘Louis Vuitton’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Taktı Vuitton’u koluna, gitti Michelle kendi yoluna


Michelle Williams’ı siz hangisinden tanıyorsunuz? Dawson’s Creek’ten mi, My Week with Marilyn’den mi, yoksa How I Met Your Mother’ın en tatlılarından (en tatlı tabii ki Ted) Jason Segel ile olan ve yakın zaman önce biten ilişkisinden mi? (bkz

Louis Vuitton’lara hayvani bir bakış!


Çalışmalarında hayvan figürleri kullanması ile ünlü sanatçı Billie Achilleos, bu defa da kült hale gelmiş Louis Vuitton desenleri ile ilginç bir çalışma yapmış. ” Traveling Curiosities” isimli sergi Paris, Tokyo, Avustralya ve Çin’de izleyicilerle buluşacak.

Bir öpücük uğruna siyahlaşan Kate Moss


Paris Moda Haftası’nda Louis Vuitton 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıtan modeller arasında Kate Moss da bulunuyor. Tüm mankenlerin siyah kısa peruk takmış oldukları defilede elbette Moss da kısacık ve siyah saçlı çıkıyor karşımıza.

Yetenekli bay Louis Vuitton


Miami’deki Design Miami etkinliğinde boy gösteren markalardan biri de Louis Vuitton. “Objet Nomades” isimli 16 parçalık koleksiyonda dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışılmış ve ortaya efektif ve çarpıcı tasarımlar çıkmış.

Sokak modası, ayakkabı halleri

Benim giydiklerim ayakkabı ise bunlar ne acaba? Sokak modası deyince bu insanların aklına gelenler bunlar mı? Bu ayakların sahipleri kim? Bunların cevabını istemiyorum aslında. İstediğim, hoşuma giden şu “gündelik” ayakkabı hallerini size de göstermek. Bu yukarıdakinin markası Louis Vuitton’muş mesela.

Siyah-beyaz 2013’ü istila edecek


2013’de hangi renkler, nasıl modeller daha bir revaçta olacak artık az çok fikrimiz var. Modacılar sağolsunlar 2012 ortasından itibaren 2013 modasını bize aşılamaya başladılar zira. Prada, Louis Vuitton, Chanel ve Saint Laurent gibi modaya yön veren dev isimlerin 2013 Bahar

Kürklü şapkalar geri geliyor


Malum kışa girmek üzereyiz. Kış kreasyonları tabii ki çoktan hazırlandı ve mevsimin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan şapkalar da vitrinlerde yerini almaya başladı. Anlaşılan o ki bu kış kürklü ve haliyle gösterişli şapkalar çok moda olacak. Markalar ve ilham alınası modeller

Michael Phelps’i de Louis Vuitton’a kaptırdık!


ABD’li rekortmen yüzücü, ki kendisi sadece spordaki başarıları ile değil harika fiziği ile de akıllara durgunluk veriyor, Michael Phelps; Louis Vuitton’un çanta reklamları için Annie Leibowitz objektifi karşısına geçti.

Louis Vuitton… nokta nokta nokta…


Japon sanatçı Yayo Kusama ile iş birliği yapan Louis Vuitton, Temmuz ayında piyasaya çıkan koleksiyonunda kendini noktalara teslim etti. Ayakkabılar, çantalar, elbiseler ve eşarplar, irili ufaklı noktaların ve Kusama’nın estetik anlayışının birer temsilcisi oldular.

Louis Vuitton reklam yüzleri!


Markaların, ünlüleri reklam yüzü olarak kullanması şaşırtıcı bir şey değil elbet. Ama hangi ünlünün hangi markanın yüzü olarak poz verdiği hala en ilgi çekici magazin haberleri kategorisinde sağlamlığını koruyor. Bu konuda “en baba” ünlülerle çalışmayı başaran markaların başında da şüphesiz