Avatar photo

tiriniti

Silah yok, her şey yolunda!


En bilindik sinema filmlerinin meşhur silahlı sahnelerinden silahları çıkartıp yerine “her şey yolunda/çok iyi” anlamına gelen baş parmak işaretini koymuşlar, sevimli kareler oraya çıkmış. Savaşma seviş demenin başka bir yolu : )

Uuuu! Gotik punk Rihanna


Bazı insanlar poz vermek için doğmuşlar! Rihanna da onlardan biri. Üstelik ablanın sesi de güzel. Alman dergisi 032c Magazine objektifi karşısına geçip “yırtık” pozlar veren Rihanna, gotik punk kötü kız imajını her geçen gün sağlamlaştırıcı bakışlar atıyor.

Ah Johnny vah Johnny!


Aramızda ne geçerse geçsin Johnny Depp’i her zaman severiz değil mi ya? Peki ya saçlarını oksijen sarısına boyasa bile mi? İşte şimdi tam da “büyük lokma ye, büyük laf etme” anına gelmiş bulunuyoruz. İnsan sormadan edemiyor “neden yaptın kendine bunu?”

Victoria Beckham’ın 2014 zevki


New York Moda Haftası’nda 2014 sonbahar kış koleksiyonunu sergileyen isimler arasında Victoria Beckham da vardı. Siyah beyaz renklerin ve asimetrik modellerin önde olduğu koleksiyon, önümüzdeki yıl neler göreceğiz sokakta merakınıza bir nebze cevap veriyor.

Yeni Batman vatana millete hayırlı olsun!


2015’de vizyona girmesi beklenen Batman vs Superman filmi için Warner Bros uzun zamandır uygun isimleri bulmaya çalışıyordu, nihayet bulundu. Batman’i Ben Affleck’in canlandıracak olması bir miktar hayal kırıklığı yarattı açıkcası.

Pirelli 2014 takvimi


Pirelli takviminin ününü bilmeyen yoktur herhalde artık. Dünyaca ünlü fotoğrafçıları ve modelleri biraraya getiren proje, sadece takvim değil aynı zamanda tasarım, moda gibi sanat dallarına da dokunan bir popüler kültür öğesi olarak anılıyor günümüzde.

Uzun ilişkileri koruma rehberi


Karşılıklı aşkı bulmak şans olabilir ama onu koruyabilmek kesinlikle özveri istiyor. Bunun için bazen çenenizi kapalı tutmayı bilmeli, bazen kulağa çok sıkıcı da gelse küçük oyunlarla renk katmayı denemelisiniz. “Ne gibi yani biraz daha açık ol” diyenler için birkaç örnek

En ateşli anneler! (üzgünüm anne)


Çocuk büyütmek kadar doğurmak da meşakkatli iş, erkekler anlamaz mirim! 9 ay karnında taşıyorsun alıyorsun kiloları sonra ver verebilirsen. 9 aylık sıkıntının üstüne bir de rejim ve sarkıklardan kurtulma derdi başlıyor. Velhasıl bu işin de hakkını başarıyla vererek yapan ve

Modern Marilyn Scarlett mi?


Harper’s Bazaar için Karl Lagerfeld’in fotoğraflarını çektiği ‘Singular Beauties/Tekil Güzellikler’ temalı bir içerik hazırlanmış. Scarlett Johansson, Dakota Fanning, Gabourey Sidibe, Zoe Kravitz gibi isimlerin yer aldığı moda çekimlerinde günümüzün modern Marilyn Monroe imajı sunuluyor.

Taktı Vuitton’u koluna, gitti Michelle kendi yoluna


Michelle Williams’ı siz hangisinden tanıyorsunuz? Dawson’s Creek’ten mi, My Week with Marilyn’den mi, yoksa How I Met Your Mother’ın en tatlılarından (en tatlı tabii ki Ted) Jason Segel ile olan ve yakın zaman önce biten ilişkisinden mi? (bkz

Dantel süslemeli denim sevenlere 5 kendin yap fikri


Dantelin havası hiç geçmiyor. Eh jean kullanımı malum zaten, jean’siz bir hayat düşünülemez! Dantel detaylı jean modelleri -aslında sadede jean de değil, kot ceketler, şortlar, gömlekler- bu sezon da yine moda, üstelik çok da hoş duruyor. Daha güzel haberse siz

Miranda Kerr, elbisesi ve evde dominant olmakla ilgili söylemleri


Miranda Kerr, dünyanın en adı bilinir modellerinden biri şüphesiz. En az kendi kadar ünlü oyuncu Orlando Bloom ile tüm bu şan şöhrete rağmen oldukça düzenli ve güzel bir evlilikleri var minik de bir çocuk ile beraber.
Ailesine ve ev hayatına

Kırmızı halıların yeni saç trendi yapışık topuz!


Kırmızı halıda trend olduysa bu yaz bu modeli çok göreceğiz diye bir çıkarım da yapılabilir. Hava da zaten yeterince bunaltıcı iken yapışık topuz modası herkesin işine gelir herhalde değil mi?
Rooney Mara ve Emma Watson’ın da favori saç modellerinden. Aşağıdaki

Hangi duruma göre hangi saç modeli seçilmeli?


Eh tabii bir miktar geyik konular bunlar ama yine de okuması eğlenceli, üstelik ne kadar dalga geçerseniz geçin bazen hiç beklenmedik yaratıcı fikirlerin oluşmasına neden olup, ilham verebiliyor güzellik/moda/bakım içerikli yazılar.

Bu kalçaların kime ait olduğunu tanıdınız mı?


BLK DNM’nin yeni reklamı pek görmeye alışkın olmadığımız türden. Fotoğrafta görmüş olduğunuz bayan Gisele Bündchen. Afişte yazıyor olması dışında bir kanıt yok elimizde tabii. Gisele’de en ufacık bir makyaj bile yokmuş, çekimlere nasıl geldi ise fotoğraflar öyle çekilmiş. Yüzü profilden

Brad Pitt der ki “Angelina’dan önce mutlu bir insan değildim”


Esquire Dergisi’nin Brad Pitt ile yapmış olduğu röportajı okuyunca, Brad ve Angelina ilişkisine hayran kalmamak pek mümkün değil. 2004 yılı filmi Mr and Mrs Smith’in çekimleri sırasında birbirine aşık olmuştu çift, hatırlarsanız. Tabii Brad o zamanlar Jennifer Aniston ile evli.