Avatar photo

sugar_army

7 değişik düğün pastası (evlilik hobilerimizi öldüremez!)


Kan seven zombi hayranı çifler için harika!

En havalı 6 nail art çıkartması


Nail art/tırnak süsleme sanatı çılgınlığı tam gaz devam ediyor, yayıldıkça yayılıyor çeşitleniyor. Sadece oje ve fırça ile yapılan modellerin yanı sıra çıkartmalar da yaygın kullanılmaya başladı.

Al Pacino’nun gençlik iksiri!


Başrolünü Helen Mirren ile paylaştığı TV filmi Phil Spector’un galasında kız arkadaşı ile çıkıyor karşımıza Al Pacino. 72 yaşındaki ustanın yanında pek tabii havalı bir bayan bekliyor insan, ne de olsa koskoca Al Pacino! Lucila Sola da hakkını veriyor bu

Burnu açık bot modası


Burnu açık botlar 2013’ün en trend modellerinden. Ben şahsen hiç estetik bulmuyorum ve fakat hayranı çok. Amerikalı şarkıcı Ashanti bu isimlerden biri. Givenchy 2013 koleksiyonundan bir model tercih etmiş. Siyah beyaz desenli modelin topuğu da oldukça yüksek. Sizce bu ayakkabıya

Şeritli nail art


İnce şerit bantlarla yapılabilecek hoş bir nail art uygulaması. Fotoğraflarda gayet açık bir şekilde görülüyor uygulama tekniği. İşleme başlamadan önce tırnakların temiz ve pürüzsüz olduğuna emin olmak önemli. Şeritlerin üzerinden siyah (ya da başka bir renk de olabilir pek tabii)

Kapınızı kapatmayın, yeni kapılara açık olun!


“Bir kapı, kapı olmak dışında başka nasıl bir işe yarar ki?” demeden önce bu harika dekorasyon fikirlerini görmeniz lazım. Masa olur, çerçeve olur, paravan veya ayna olur… Hatta fotoğraflara baktıkça “kapı, kapı olmak dışında her şey olmalıymış” diyor insan :

Lourdes Leon Madonna’nın mı, babasının kızı mı?


Madonna’nın 1994 ile 1998 yılları arasında beraber olduğu sevgilisi Carlos Leon’dan olma kızı Lourdes Leon, amma da babasına benziyormuş değil mi ya? Babası Carlos ve kız arkadaşı ile alış-verişe çıkmış Lourdes Leon, bu görüntüler de o günden…

Kırmızı Alexander McQueen tuvalet Oscar’da Elizabeth Banks ile parladı


Oscar Gecesi’nde gördüğüm en güzel kıyafetlerden biri Elizabeth Banks’a ait. Daha doğrusu Alexander McQueen’e ait bir tasarım. Elizabeth de hakkını vermiş ama elbisenin, nasıl da güzel taşımış. Bombeli saç çok hazzettiğim bir model olmamasına rağmen bir bütün olarak bakınca yakıştırdım.

Ünlüler mi mankenler mi?


Ünlülerin moda defilelerinde beğenip de aldıkları kıyafetleri bir manken bir de kıyafeti seçmiş kişi üzerinde görünce insan kıyas yapmaktan alıkoyamıyor kendisini. Sizin fikirlerinizi de alalım.
Roland Mouret imzası taşıyan bu elbisenin bana göre etek boyu sıkıntılı. Dolayısı ile Jennifer Lawrence’a

Anlatımlı kedi gözü makyajı


Eyeliner ile kedi gözü makyajı yapma peşindeyiz hepimiz, biliyorum. Fakat pratik gerektiriyor. Sıkılmadan vakit ayırmalı ve pes etmemeliyiz. Bakınız adım adım nasıl yapıldığını gösteren bir anlatım buldum.

Tini mini Anne Hathaway


Costume Designers Guild Awards/Kostüm Tasarımcıları Birliği Ödülleri Gecesi’nde mini Gucci elbisesi ve sade siyah göz makyajı ile pek bir hoş göründü gözüme Anne Hathaway.

Rihanna, River Island için tasarlıyor


River Island için koleksiyon tasarlayan Rihanna, satın aldığı her kıyafette ufak da olsa bir değişiklik yapıyormuş illa ki. Modaya ilgi duymaya başladığı günden beri en büyük hayallerinden biriymiş elbise tasarlamak. Zaten koleksiyona göz gezdirirseniz Rihanna’nın tarzına çok yakın modeller olduğunu

Kilolarım istediğimi giymeme mani olamaz!


Nadia Aboulhosn, şehvetli bir moda bloggerı. Kilolu olmasına rağmen istediği kıyafetleri giymekten çekinmiyor ve onları kendi blogunda harika fotoğraflarla sergiliyor.

Rihanna’nın kayda değer elbisesi


Bir Grammy gecesi daha son buldu, kırmızı halı görüntüleri ve kim ne giymiş yorumları ise hala devam ediyor. En çok konuşulan kostümlerden biri de Rihanna’nın Azzedine Alaia imzalı kırmızı elbisesi. Üstü çapraz bantlı kırmızı tül elbisenin arkadan hafif bir kuyruğu

Leonardo DiCaprio ve “sadece arkadaşız” halleri


Hollywood çapkınları arasında anılan Leonardo DiCaprio, geçtiğimiz günlerde Miami’de minik bir tatil yapmış. Görüntüler ve haber kaynaklarına göre yeni kız arkadaşı da tatilin bir parçası imiş. Leonardo’nun yanında görmüş olduğunuz bayan Kosovalı 2011 Dünya Güzeli Aferdita Dreshaj.

Sezonun en iyileri ve Miranda Kerr


Purple Magazine 2013 sezonunun en iyileri başlıklı moda çekimini Miranda Kerr ile yapmış. En ünlü moda evlerinin Purple gözünden en güzel tasarımları ve Miranda karşınızda…