Hüseyin Çağlayan ile mavi mavi

4 yorum var

mavi jeans
Mavi Jeans, ünü dünyaya yayılmış modacımız Hüseyin Çağlayan ile iş birliği içinde. Marka – Modacı ortaklığının çarpıcı örneklerinden biri olmasını beklediğimiz bu proje dahilinde, Mavi adı altında orijinal Hüseyin Çağlayan tasarımları bulabileceğiz. Chalayan / Mavi isimli koleksiyon, 2012 ilkbahar – yaz sezonu dahilinde mağazalarda. Sadece ülkemizde değil, dünya çapındaki 285 Mavi mağazasında üstelik.

Hüseyin Çağlayan, ilk kez bir yerli marka için koleksiyon hazırlamış bu arada. Çağlayan’ın her zaman dikkat çeken yenilikçi ve enteresan modellere imza attığını düşünürsek, heyecanlanmak için yeterince sebep var diyebiliriz.

4 yorum var

 1. ayamaya
  ayamaya

  değişik bir tarz, gençlere daha çok hitap ediyor 😉

 2. zulaltan
  zulaltan

  Hüseyin Çağlayan gibi dahi bir tasarımcının eli değdiğine göre bu markaya bu marka baya dünyada ses getirir kanımca 🙂 ee fiyatlarda yükselir bu durumda iyimi 🙁

 3. shane
  shane

  standart modellerden illa yüksek olur ama gene de bu marka-tasarımcı iş birlikleri ünlü tasarımcıların işlerine ulaşabilmenin en kolay yolu sanki. direkt kendi markalarından almak çok daha maliyetli olur kesin. h&m’de oluyor zaman zaman modacı koleksiyonları mesela… bakayım yakınlarda var mıymış hatta, iyi aklıma geldi 🙂

 4. peritozu
  peritozu

  süper süper ve de süper. bayağı göz koydum fotoğraftaki modele. bakalım bir gelsin de… acaba fiyatlar ne olacak göreceğiz.