Masa dekorasyonunda vintage esintisi


Fonda romantik bir müzik, kalp kurabiyeler, mis kokulu çay, en sevdiğinizle güzel bir sohbet ve masadaki vintage esintili, notalı çiçek konileri… Hoş değil mi?

Dekorasyon önerileri ve portakal tadında çalışma odası


Turuncu sevilen bir renk ve portakal da vazgeçilmez bir meyve ise, bu çalışma odası ortaya çıkar, sonrasında keyifle ve saatlerce bu odada vakit geçirilir.
Genç olup ders çalışılır veya home ofis olarak kullanılır, faydalı işler çıkarılır. (Kaynak)

Jennifer Lopez’in mutfağı


Bu harika mutfakta saatlerce çay sohbetleri yapılır ya da muhteşem yemekler hazırlanabilir, oldukça ferah ve iç açıcı öyle değil mi?

Platformda abartı bu mudur?


Platform ayakkabılar son yıllarda pek çok kadının vazgeçilmezi. Peki  abartılmış olsa da “vazgeçmem” diyenlerden misiniz? O zaman bu model tam size göre.

Topuksuz topuklular!


Giuseppe Zanotti’nin topuksuz platform koleksiyonu, topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen milyonlarca kadın için inanılmaz bir deneyim olsa gerek, tabii bu topuksuzlarla(!) yürüyebilirlerse 😀

Gelinlere özel nail art


Pırıl pırıl, çok hoş. Tam da gelinlere göre. Burada daha farklı modeller de var. Birkaç saatliğine de olsa o özel gün ve büyülü gelinlik için bence değer.

Özel günler için dekorasyon fikirleri


Yıldönümünüz yaklaşıyor, belki de sevdiğinizin doğum gününe az bir zaman kaldı ya da akşam için farklı bir sürpriz arayışı içindesiniz.

Bugün ne giydim, salaş takım


“Bugün ne giydim?”: salaş takım! Yaz partileri, festivaller ve konserler için en ideal kıyafettir.

Gelin bukleleri


Zarif, sade ama diğer gelinlerden farklı bir saç modeli arıyorsanız, belki  bu model  karar vermenize yardımcı olabilir.

Home office diye buna denir

Sabah uyanıp merdivenlerden alt kata iniyorsunuz ve mesai başlıyor 😀 İşte home office diye buna denir, o kadar beğendim ki paylaşmak istedim. Kaynak

Paul Smith, stil sahibi babalara özel


Babalar Günü yaklaşırken alacağınız hediyeler konusunda Paul Smith ürünlerinden fikir edinebilirsiniz.

Kına gecesi makyajı


Gelin adaylarının heyecanla beklediği düğün günü öncesinde bir de kına gecesi heyecanı vardır ki gelin makyajı kadar kına makyajı da önemlidir. Mavi tonlardaki bu makyaj, gelinin kıyafetiyle de çok güzel uyum sağlamış. (Kaynak)

Modern konsol


Çalışma odanızın bir köşesine bu zarif konsolu yerleştirerek farklı bir hava yaratabilirsiniz, ya da koridorunuzu dekore etmek için değerlendirebilirsiniz. Belki de mevcut olan konsolunuzda değişiklik yapmak için bu modeli örnek alabilirsiniz. Bu şık ve modern konsola burada rastladım.

Dalmaçyalı Tırnaklar


Pembe renk ve dalmaçyalı benekler birleşince ne kadar hoş bir görüntü ortaya çıkmış 🙂 Hoşunuza gittiyse, şu sayfada  rastladım.

Kızıl Saç Modelleri


Ne olursa olsun kızıl saçtan vazgeçemiyorsanız farklı tarzlar için buraya bakabilirsiniz.

Dantel Her Yerde!


Son yılların modası dantel, gelinlikten iç çamaşırına, bijuteriden ayakkabıya, hayatımıza tümüyle girmişken farklı detaylarda da kullanmazsak olmaz. Bu harika kot şorta şu adreste rastladım.