hollywood magazin

‘hollywood magazin’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

En zengin dokuz süper model


Altı yıldır dünyanın en zengin modeli olmayı başaran Gisele Bündchen’den sonra Forbes araştırmalarına göre bakın hangi modeller var, buyrunuz.

Blake Lively stil dosyasi

Blake Lively, yeni sona eren popüler televizyon dizisi Gossip Girl’de canlandırdığı Serena Van Der Woodsen karakteri ile asıl ününü yaptı. Son derece hoş, başarılı ve Ryan Reynolds ile evli; daha ne olsun! Stil ikonu olarak epey öne çıkan Blake Lively

Charlize Theron stil dosyası

Charlize Theron, yeteneği, güzelliği, tarzı ve kusursuz duruşu ile gerçekten türünün sayılı örneklerinden biri. Charlize Theron stil tarihine yolculuk için hazır mısınız? Buraya lütfen.

Miranda Kerr stil dosyası

Miranda Kerr, son dönemlerin en popüler süper modellerinden biri. Victoria’s Secret meleği, Orlando Bloom’un eşi, bir anne. Kariyerine Dolly Magazine’s dergisiyle başladı, Avusturalya’ya gelerek bir modellik ajansı ile anlaşma imzaladı. 2004’te New York’a taşındı ve 2007’de de Victoria’s Secret meleği

Ryan Gosling ve Eva Mendes tam gaz!


Hollywood’un “en ateşli çiftler” listesinde başı çekenler arasında geliyor Ryan Gosling ve Eva Mendes ikilisi. Çift, her boş vakitlerinde beraber oldukları gibi geçtiğimiz hafta Şükran Günü’nde de birliktelermiş. Sabahın köründe New York sokaklarında yürüyüşe çıkan ikili fotoğraflardan da görüldüğü üzere

Courteney Cox; 48 yaşında, fit ve ünlü!


Friends’den değilse Scream filminden, ondan da değilse son dönem popüler dizilerinden Cougar Town’dan bilirsiniz Courteney Cox’u mutlaka. Kendisi bir anne aynı zamanda. Yaşı mı?

Kristen Stewart, Robert’ı kovalamaya devam ediyor


Kristen Stewart ve Robert Pattinson geçtiğimiz aylarda, Kristen’ın yönetmen Rupert Sanders ile kaçamak yapması üzerine ayrılmışlardı, biliyorsunuz ki. Pek romantik bir erkek olduğunu söyleyen Robert’ın asla affetmem iddiaları ve Kristen’ın çok özür dilerim asıl aşkım sensin serzenişleri sonucu herkes

Jim Carrey manita yapmış!


Hollywood’un başarılı oyuncuları arasında yer alan Jim Carrey, yeni bir aşka yelken açmış. Yaklaşık 1 ay önce beraber olmaya başladığı 26 yaşındaki Cathriona White, İrlandalı bir makyöz.

Gwyneth Paltrow’un çizgileri ve kalpleri


Gwyneth Paltrow’un sadece “Shakespeare in Love”daki (Aşık Shakespeare) Viola De Lesseps rolü ile Altın Küre ve Oscar ödülü de almış bir oyuncu olmadığını artık hepimiz biliyoruz sanırım, değil mi?

Gisele Bundchen: bisiklette hamile güzel


32 yaşındaki top model Gisele Bundchen, oğlu Benjamin Brady’yi bisikletin arkasına atmış, bir diğer bebeği de karnında form tutuyor. İkinci çocuğuna hamile olan Gisele, gündelik kıyafetleri ve özgüvenli hareketleri ile hamile iken bile çok havalı!

Ashton ve Mila’dan “bütünlük” mesajı!


Yılın en romantik çiftlerinden biri olarak anılan Ashton Kutcher ve Mila Kunis, tabiri caiz ise düşman çatlatmaya devam ediyorlar. Geçtiğimiz pazar New York’da görüntülenen çift neredeyse aynı giyinmişler. Bir örnek Chicago Bears T-shirtleri ile pek şirin görünmüyorlar mı sizce de?

Sarı bir Portman


Sarışın bir Natalie Portman ile karşı karşıyayız bayanlar baylar! Pek tabii ki rol icabı boyatmış saçlarını, hangi rol için olduğunu da sır gibi saklıyormuş. Kendisini bambaşka bir insan gibi hissettiğini söyleyen Natalie, eşi Benjamin Millepied’in “Dance Project” isimli gösterisini izlemeye

Blake Lively’nin 12 karatlık elmas yüzüğü


Geçtiğimiz günlerde gizlice evlenen Blake Lively ve Ryan Reynolds‘ın düğün resimleri hala ortada yok ama Blake’in pek havalı elmas yüzüğü gözden kaçacak gibi değil.

“Skandal, şemsiyem düştü!”


Kendine has saç modeli, 1940’lardan kalma stili, şuh dansları ile en az eski eşi Marilyn Manson kadar nev-i şahsına münhasır bir insan Dita Von Teese. New York moda haftası sırasında şemsiyesini düşürme ve ne yazık ki tam da o sırada

Emma Watson’ın talihsiz galası


9 Harry Potter filminden sonra ilk başrol filmi olan “The Perks Of Being A Wallflower“ın galasında ufak bir tasarım hatasına kurban gitmiş Emma Watson.

Scarlett Johansson ve Jared Leto yeniden el ele


2010 yılında Ryan Reynolds ile boşanan Scarlett Johansson, eski kocasının mutluluğuna dayanamadığından mı yoksa eski aşkı depreştiğinden mi bilinmez bir önceki sevgilisi Jared Leto ile tekrar görüşmeye başlamış.