Gisele Bündchen ve pek havalı yeni iç çamaşırı koleksiyonu

2 yorum var

Gisele Bündchen
Süper ötesi model Gisele Bündchen’in Gisele Bündchen Brazilian Intimates isimli iç çamaşırı markasının ikinci koleksiyonu çıktı. Son moda trendleri ve teknolojiyi kullanarak hazırlanan koleksiyon için haliyle Bündchen bizzat şahane pozlar verdi.

“Koleksiyonu tasarlarken seksi ve aynı zamanda asil parçalar ortaya çıkarmaya çalıştım. Hem gündelik hayatımda hem de özel günlerde kullanılabilecek parçalar oldu. İç çamaşırı niyetinizi açıkça belli edebilen bir şeydir.” şeklinde çalışmasını özetleyen süpermodel, Diva, Wish ve Rococo isimli temalardan oluşuyor. Dantel, ipek, saten ve mikrofiber kumaş kullanarak hazırlanan çamaşırlar, fotoğraflardan anladığımız kadarıyla çok şık.

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

2 yorum var

  1. cherry blossom girl
    cherry blossom girl

    pooooh! ne yazsam ne yazsam… en iyisi sadece baksam : )

  2. zulaltan
    zulaltan

    Allah diyor ya kiminizi kiminize üstün yarattım bibirinizle sınav yapmak için diye aha bu kadın da benden üstün ve güzel yaratılmış, acaba isyan edecem mi diye 🙂 böyle zor sınav olur be dilim isyan etmese vücudum kıskanıp isyan ediyor 🙁 allahım biraz da beni görseydin tüm malzeme bu kadına gitmiş bana bişey kalmamış diye 🙂 şimdi bu isyanımı affettimek için dua okumam ve af dilemem gerekecek resmen suça teşvik ediyor bu güzellik canım offff 😉 neyse kendimi şöyle teselli ediyorum onda olmayıpta bende olan özellik ne diye …… baya bir araştırmam gerekecek nedir diye yüzyıllar sürebilir ..