philosophiaduygu

philosophiaduygu

Web sitesi: http://www.salsamalsa.com

Üstün bol ve kısa, altın sar ve simli olsun


Ünlü olmasak da günün modası bizlere artist gibi giyinme şansı veriyor 🙂 Değerlendirelim o halde! Madonna kadar abartılı olmayacağınız ama bir o kadar havalı görünebileceğiniz birkaç öneri sunuyorum.

Desenli sonbahar elbise önerilerine devam


Bu model, yazlık gibi görünse de ısrarcı olup Sonbahar davetlerinde giyilebileceğini iddia ediyorum! Üzerine bir şal veya uygun bir ceket ile kombinlenebilir, hayal gücünüze kalmış gerisi…

Sonbahar elbise önerileri


Çok sevdim bu tül elbiseyi. Tek desen olması da ayrıca hoşuma gitti. Mavi kemer, çanta ve tahta bileklikler de çok güzel kombinlenmiş.

Dügününde siyah gelinlik giyer misin?


Tek düğün yapacaksam tabii ki hayır 🙂
İki düğün yapacaksam belki,
Üç düğünüm olacaksa evet! Ama o zaman kırmızı da olabilir.

Erkeklerin portföy çantası olamaz mı sandınız?


Bu yıl erkek modası ne yönde ilerliyor diye merak edenlere geliyor bu yazı…
Erkekler de artık renkli kıyafetler ve aksesuarlar kullanıyorlar bildiğiniz üzere, iyi de yapıyorlar bana sorarsanız. Bu portföy çantayı gerçi ben kendime daha çok yakıştırdım hayalimde o ayrı

Mayoda İspanyol esintisi


Bu yıl sahilde bir İspanyol kadını edasıyla gezmek istiyorum deyip de ilham kaynağı arayan bayanlara uygun bir model buldum. Büyük yuvarlak halka küpeler, kırmızı bir çiçek ve eşarp sizi isteğinize ulaştıracak ayrıntılar.

Uzun siyah etek nasıl hem spor, hem şık olur?


Victoria Beckham’ı sevsek de sevmesek de moda ikonu denilince akla ilk gelen isimlerden biri olduğunu kabul etmek lazım. Bu kombinasyonu çok beğendim mesela. Gömleğin erkek gömleği modelinde seçilmiş olduğuna özellikle dikkat çekmek isterim, diğer türlü çok muhafazakar bir görüntü ortaya

İlham alınası bikini


Sahilde de olsak aksesuar önemli biliyorsunuz ki, havamızdan ödün veremeyiz ne de olsa! Taşlı ve kendisinden takılı bikini ve mayo modelleri de çok moda son birkaç yıldır. Bu bikini mesela hem abartıdan uzak hem de çok havalı geldi bana. Bunun

Altın rengi yılan motifli sandalet


Altın rengi her zaman iş yapar. Bu sandaletlere bayıldım mesela ben, güneşin altında sarı sarı parladıklarını hayal etsenize… İnci rengi ojelerle de güzel oluyormuş onu da öğrenmiş olduk 🙂

Şişe dibi gözlüklerin en güzel hali


Gözlük insana epey hoşluk katan bir şey aslında. Bu yakışıklı arkadaşı gördükten sonra bundan hiç şüphem kalmadı. Kendisine 10 puan verdigimi ilan ediyor ve alkışlıyorum. Çok tatlı!

Hafif toplu olsam da, moda benden sorulur!


Hafif toplu ama çok çok çok sevimli, çok beğendim. Beyaz ile dorenin uyumu da çok güzel. Gögüslerini de güzel toplamış elbise.

Müthiş gözlükler


Bu gözlükleri ne zaman görsem, eski Orkid reklamındaki mavili kadın gelir aklıma, siz de hatırlıyor musunuz? Çok beğenirdik, çok beğendiğimizi söylemeye çekinirdik. Çok kadınsı çok frapandı.

Fırfırlı elbise, her haliyle can yakıcı

Çok beğendim bunu ben, keşke 34 beden olsaydım dediğim çok az an vardır. Bu elbiseyi gördüğüm an da onlardan biri 🙂 Bu şahane fırfırlı elbise hakkında detaya sahip olamamamız kötü ama alımlı, seksi ve dikkat çekici görünmek istendiğinde tercih edilesi

Gündelik güzellik


Beğendiğim çok detay var: öncelikle belirtmeliyim ki bayılırım bu ten rengine. Bronzlaştığımızda hep parlatıcılar ve pembe tonlar kullanmak makbuldür diye bilirdik ama koyu seftali allık ve rujun da, koyu tene ne kadar yakıştığını gösteren güzel bir örnek bu.

M.A.C’in en doğal ruju: Nicki Minaj limited edition


M.A.C’in, Nicki Minaj limited edition “M.A.C VIVA GLAM Nicki” rujunu denediniz mi? Ben aldım, süper! Çok doğal, herkese tavsiye ediyorum. Bu rujlardan elde edilen kazancın bir kısmı da AIDS Araştırmaları Vakfı’na bağışlanıyormuş.

Altın sarısı bağımlıları için…


Altın sarısını sevenler için güzel bir kombin önerisi. Takılarınızın tamamı altın sarısı ise elbiseniz beyaz olabilir. Böylece takı ve aksesuara vurgu yapmış olursunuz.