megane

Crocs terlik modelleri


Crocs rahatlığı savunan bir markadır. Her ne kadar fiyatları yüksek olsa da Crocs rahatlığını hiçbir şeye değişmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. 2013 yazının rengarenk Crocs terliklerine bakmaya ne dersiniz?

Fenerium kadın tişörtleri


Fenerbahçeli fanatik hatunlar için fanatik tişörtler. Sarı lacivertin şahane uyumuna şahit olun. Siz de bu takıma gönülverenlerdenseniz, Fenerium’un sizler için tasarladığı tişörtlere bakmadan geçmeyin derim.

Derimod kadın mont modelleri


Sert kış aylarında asi ve sert bir görünüm içinde olmak isteyenlerin markası Derimod. Giyeceğiniz deri mont ile aykırı ve farklı görüneceksiniz. Derimod kadın mont modellerine gelin bir göz atalım. Buradan..

Koton 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu

Bu yaz trend olan siyah beyaz renkler, dama çizgiler, çiçekli desenler Koton koleksiyonunda da yerini aldı. Bu yaz Koton siyah beyaz! Hepsi ve daha fazlası için buradan.

Colin’s kazak ve hırka modelleri


Uzun zamandır 10marifet.org un takipçisiydim. Bugün tekrar eski mekanımı gezinirken yanda 1havalar’ı gördüm. Öncelikle domain ismi konusunda süpersiniz, 1havalar.com’a bayıldım. Benim de bir moda blogum var, kendi kendime hayıflandım (ve de kıskandım) ben niye böyle yaratıcı isimler bulamıyorum diye? 🙂