Fotoğraf

‘Fotoğraf’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Renkli Paris – Paris in Color

Etsy‘deki güzelim Paris fotoğraflarını gördünüz mü? Bu hayatın içinden Paris fotoğrafları çok içten ve çok güzel. Nichole Roberson bu projenin sahibi olan kişi. Bütün fotoğrafları da “Paris in Color” (Renkli Paris) isimli kitapta toplamış. Amazon‘da satışa sunmuş.

Flaşlar patladı ama onlar uyudular!


Fotoğrafçı Jork Weismann, “Asleep at the Chateau” isimli fotoğraf kitabı için değişik bir çalışmaya imza atmış. İçlerinde Rose McGowan, Eva Longoria, Lydia Hearst, Patti Smith gibi isimlerin bulunduğu ünlüleri, Los Angeles’daki meşhur Chateau Marmont Otel’de uyutmuş.

Seloteypli yüzler ve kanlı aşıklar


Wes Naman, yaratıcı fotoğraf çalışmaları ile tanınan bir sanatçı. Ben son çalışmalarından “seloteypli yüzler/scotch tape series” serisi ve Sevgililer Günü’ne değişik bir bakış açısı ile yaklaştığı “Valentine’s Day Series” isimli çalışmalarını paylaşacağım ve fakat diğer işlerini görmenizi de şiddetle tavsiye

Greg Kessler’den pek afilli kareler


Fotoğrafçı Greg Kessler “dönüşüm” isimli bir çalışma yapmış New York Moda Haftası münasebeti ile. Makyajdan önce ve makyajdan sonra halleri ve bunu gösteren harika bir uygulama ile karşınızda model Lindsey Wixson ve Andie Arthur.

Bryan Adams: Everything I Do, I Do it Photography

Rock müzisyeni, Türkiye’deki ilk açık hava konserinin sahne konuğu, ünlü müzik adamı Bryan Adams‘ın gayet iddialı bir fotoğrafçı olduğunu biliyor muydunuz? Ben şahsen çok şaşırdım. Vogue, Esquire, Harper’s Bazaar gibi nice dergide işleri yayınlanır, prestijli fotoğraf ödülleri alırmış kendisi