Takip edilesi yerli bloglar: St.Marshata

4 yorum var

St.MARSHATA

Takip edilesi yerli bloglar serisine bu sefer bir erkek blogger’ı misafir etmekten zevk duyuyorum, evet! St.MARSHATA‘nın yaratıcısı Selim Köroğlu, kendi deyimiyle bir moda serüvencisi. İstanbul’da yaşıyor, Yeditepe Üniversitesi’nde moda tasarımı okuyor. Ruh hali şehrin atmosferinden besleniyor dediğine bakılırsa. Eskiyi ve yeniyi, doğuyu ve batıyı, modern ve klasik olanı kombinlemeyi seven eklektik bir kişiliğe sahip. Modayı kendi tarzınca takip ediyor ve bunu da blogunda bizimle paylaşıyor. İyi de yapıyor, zira benzerine çok da sık rastlamıyoruz. Görünce zihnimiz açılıyor!

St.MARSHATA

Çok uzun paragraflar yazmayı sevmiyor blog sahibi. Net, yalın bir şekilde olanı biteni anlatıyor, bunu da özenli “bugün ne giydim” fotoğrafları eşliğinde yapıyor. Şahane.

St.MARSHATA

Sanata ilgisi büyük Selim Köroğlu’nun. Modaya olan tutkusu ile birbirini besliyor anladığım kadarıyla bu merak.

St.MARSHATA

Blogunu istediği kadar sık güncelleyememekten şikayet eden Selim, yine de takipçilerini memnun, kendisini de ifade edecek kadar yazı ve fotoğraf eklemesi yapmaya çalışıyor gördüğüm kadarıyla. Yaptığı çizimleri, gezdiği ve etkilendiği yerleri de bloguna giriyor ki bu da karakter bütünlüğünü sağlamak için olması gereken bir şey. Nihayetinde elimizde derli toplu, izlenesi bir yerli moda blogu var ve sahibi de bir erkek. Daha ne olsun!

St.MARSHATA

4 yorum var

 1. Avatar photo
  kahvesevmem

  vuhuu, erkek moda blogger’ı! süpermiş.

 2. Avatar photo
  peritozu

  tebrik ediyorum, çizimleri de var arada yanılmıyorsam, onlar da güzelmiş.

 3. Avatar photo
  cherry blossom girl

  neden Türkiye’de erkek moda bloggerları bir elin parmaklarını geçmiyor ki diye düşünürken tam da, ne de güzel oldu bir tanesiyle daha tanışmak

 4. Avatar photo
  peritozu

  kesinlikle, yok değil mi fazla…

Bir Cevap Yazın