Sevgilinizden asla saklamamanız gereken 7 şey

Eğer gerçek aşkı bulduğunuzu düşünüyorsanız ve uzun soluklu bir ilişki olmasını istiyorsanız sevgilinizden saklamamanız gereken bazı şeyler var. Pek tabii ilişkinin ilk başlarında hepimiz “içimizdeki şeytan”ı saklamak için elimizden geleni yaparız, kaprissiz, uyumlu, hırçınlık ve de kıskançlık nedir bilmeyen mükemmel kadınlarızdır adeta, cicim aylarında.

Şuradaki kaynağımız der ki ondan saklamanın hiçbir faydası olmayan 7 şey varmış özellikle de.

meat-woman

  • Doğal halinizi görmesine izin verin. Ne zamana kadar sürekli makyajlı ya da saçınız fönlü dolaşabilirsiniz ki? Sabahın köründe kalkıp hallediyorum ben vallahi diyorsanız da canınıza yazık yahu! İnsan gerçekten sevince sürmeli kirpikler olmasa da güzel görüyor zaten sevdiceğini. Aşkın gözü neyse ki bazen kör!

salata-yiyen-kadin

  • İşkembedir, kokoreçtir, dana pirzoladır seviyor ve fakat gözüne girmek için sürekli salata siparişi veriyorsanız vallahi de billahi de yazık size.

 

Courteney-Cox

  • Gelecek hayallerinizi ve planlarınızı, aptalca bulacağını düşünseniz bile, onunla paylaşın. Kim bilir belki de hayallerinizi gerçeğe çevirmek de onun hayalidir.

kadinlar

  • Büyük miktarda kredi borcunuz ya da örneğin ev almak için kredi alasınız varsa, böyle planlarınızı ya da varolan sorunlarınızı onunla paylaşın. Hem size fikir verebilir hem de hayatınızdaki ciddi şeyleri onunla paylaşmanızdan mutluluk duyacaktır. Ya da belki hem gönlü hem de cebi çok zengindir ve hayatı boyunca hep bir gün Robin Hood olabilmeyi ummuştur.

eyes-wide-shut

  • Politik görüşlerinizi ve dini inançlarınızı da nereye kadar gizleyebilirsiniz ki allah aşkına?

 

ali-sunal

  • Hayranı olduğunuz bir ünlü varsa yokmuş gibi davranmaktan da vazgeçin. Mesela ben çılgınca Ali Sunal’ı beğeniyorum. Evet, beğeniyorum nedenini henüz çözemediğim bir şekilde hem de! Aynı şekilde izlediğiniz bir türk dizisi varsa onu da saklamayın, ilerde aynı evde yaşamaya başlayınca üzülürsünüz.

 

kizgin-kadin

  • Onunla ilgili hoşunuza gitmeyen şeyler varsa içinize atmak yerine güzel bir dille söylemek en sağlıklısı. Çoraplarını her seferinde yerde bırakmaması gerektiğini bilmesinde zarar yok mesela.