Daha ateşli bir seks için erkeğinize yedirmeniz gereken 7 yiyecek

Bazı besinlerin cinsel performansı olumlu etkilediği artık tartışmasız bir gerçek. “Her gün 1 avuç fındık yiyiniz” reklamlarını hatırlayın en basitinden! Erkeğinizin performansını artırmaya yardımcı 7 yiyecek önerisini bir kenara not alın, hayatın ne getireceği belli olmaz, bugün değilse de bu yazı bir gün işinize yarayabilir.

cinsel-gucu-artirici-yiyecekler-11
Androstenone isimli hormonun (bu hormon seks hayatınız için önemli) salgılanmasına yardımcı kereviz, cinel dürtüleri ayaklandırıyormuş.
Brokoli içinde de libido artırıcı değerler mevcut.

cinsel-gucu-artirici-yiyecekler-karanfil
Erkeklerin cinsel performanslarıyla ilgili tedavilerinde de kullanılan karanfil, daha uzun bir performans için öneriliyor. Yatağa geçmeden önce bir bardak karanfilli çaya ne dersin hayatım?

cinsel-gucu-artirici-yiyecekler-33
Şekil itibariyle de seksi bir meyve zaten. B vitamini deposu olan muz, erkeklerin cinsel içgüdüsünü artıran minarellere ve enzimlere de sahip.
Kalp sağlığı cisel bir hayat için önemli malum. Karpuz, kalp sağlığı ve kan dolaşımı için en faydalı şeylerden biri. Damarlarda rahatlama sağlandığından ereksiyon bozukluğu da giderilmiş oluyor. Doğal viagra olarak da anılıyormuş kendisi, haberiniz olsun.

cinsel-gucu-artirici-yiyecekler-yumurta
Proteinin faydalarından bahsetmeye gerek yok herhalde. Eh, en çok protein de yumurtada olduğundan gelsin omletler, menemenler, sahanda yumurtalar…

cinsel-gucu-artirici-yiyecekler-kabak-cekirdegi
Rahatça ereksiyon olabilmek için en önemli mineral çinko. Kabak çekirdeğinde de hatırı sayılır derecede çinko bulunuyor. Kabak çekirdeği üreme organlarının sağlığını da düzenliyor aynı zamanda. Önemli yani!

Kaynak da şurası.