Avatar photo

Trendydolap

3 tutkunun insanı- moda, gezi ve fotoğraf....
Web sitesi: http://trendydolap.blogspot.ch/

Bugün ne giydim; kareli gömlek


Kareli gömlekle yaptığım kombin yazımın devamı ve fotoğraflar için bloguma beklerim.

Kış için bakım önerileri


Kış gelince kendimize daha çok vakit ayırmamız gerekirken aksine daha çok ihmal ederiz. Birçoğunu kendim uzun yıllar kullandığım ürünlerden oluşan küçük bir tavsiye yazısı.

Simsiyah bir kombin


Kuru kafa sanırım hiç bu kadar sempatik olmamıştı. Birkaç sezondur her yerde rastladığımız kuru kafalı bir kombin de benden gelsin o zaman, buyrun.

Geçiş mevsiminde kombin önerisi


Sıcak mı soguk mu belli olmayan bu havalarda “ne giysem” derdi hepimiz için geçerlidir. Blogumda önerilerime bir göz atın derim…

“Maison Martin Margiela for H&M”


Ünlü moda evi Maison Martin Margiela’nın H&M için özel tasarladığı koleksiyon, nihayet görücüye çıktı.

Bugün ne giydim; denim elbise


Şallara olan tutkum hiç bitmedi. Denim bir elbise üzerine kullandığım bu renkli şalla hareket katmak istedim kombine. Devamı için buyrun.

Yosi Samra katlanan babetler


Yeni gözdem Yosi Samra babetler. Arka cebe sığabilecek kadar ince ve tamamen katlanabiliyor. İlgilenenlere tavsiye ediyorum. Blogum için buyrun.

IFW’de ne giydim?


İstanbul Fashion Week’de (IFW) maskülen ve feminen detayları birleştirdiğim bu kombinin detayları için yazının devamı burada.

İstanbul Moda Haftası ve objektife takılanlar


İstanbul Moda Haftası kapsamında izlediğim defilelerden bazıları da Mehtap Elaidi ve Özlem Kaya’ya aitti. Objektife takılanlar ve yazının devamı burada.

Bugün ne giydim; pullu etek


Pullu etekleri beğenmeme rağmen iddialı duruşlarından ötürü cesaret edemezdim. Ama asker modası akımından da ilham alarak biraz dengelemeyi tercih ettim.

Bugün ne giydim; dantel ceket


Dantel modası tam gaz devam ederken, indirimde yakaladığım bu ceketle yaptığım kombin ve detaylar blogda.

Vogue fashion’s night out gecesinden…


Vogue’un organize ettiği alışveriş gecesi “fashion’s night out”da neredeydim, objektife neler takıldı ve ne giydim? Tüm detaylar blogumda.

Bugün ne giydim; narçiçeği bluz

Geçenlerde bir arkadaşımın nikahına giderken giydim bu kombini. Narçiçeği rengine ve kumaşına bayıldığım için almıştım bu bluzumu. Bugün ne giydim yazımın devamı burada

Bugün ne giydim; vintage etek


Vintage akımı hala gündemdeyken annemden kalan gerçek vintage etekle feminen bir havaya büründüm. Devamı için bloguma beklerim.

Bugün ne giydim; yeşil harmoni


Sonbaharın gelmesiyle yeşil tonuyla vedalaşma zamanı. Yeşilin birçok tonunun olduğu bir kombin uygulaması, devamı blogumda.

Bugün ne giydim; pleksi topuk


Pleksi topuklar bu sezon da hit olmaya devam ediyor. Yazının devamı için buyrun.