pinkly

Pembe Ruj'un sahibesi :)
Web sitesi: http://pemberuj.net

Kırılan makyaj malzemeleri nasıl onarılır?


En sevdiğiniz rujunuz ortadan ikiye ayrıldı, ya da allığınızı yere düşürdünüz parçalandı. Üzülmeyin, neyse ki kırılan makyaj malzemelerini eski haline çevirmenin yolları var 🙂
Rujlardan başlayalım;

Tırnaklarımıza tüylü süsleme yapıyoruz!


Nedir bu tırnaklarımızın bizden çektiği değil mi? 🙂 Leopar deseni, gazete baskısı, puantiye derken şimdi yepyeni bir “nail art” var; tüylü tırnaklar! Bir süredir rastladığım bu tekniğe kayıtsız kalamazdım. Ben de denedim, hatta yapımını sizin için anlattım. Tık tık 🙂

Küçük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli?


Küçük göğüslere sahipseniz, şikayet etmek yerine nasıl giyinmeniz gerektiği konusunda biraz yardım almaya ne dersiniz?

Yaz makyajı nasıl olmalı?


Sıcak havaların etkisi ile uyguladığımız makyaj ve kullandığımız ürünler değişiyor. Peki yaz makyajı nasıl olmalı, hangi ürünlere yönelmeliyiz? Biraz bu konudan bahsettim, tık tık. Sizin yazın tercih ettiğiniz ürünler hangileri, nasıl bir makyaj uygulamayı tercih ediyorsunuz?

Teen Choice 2012 ödül töreni


Kırmızı halı ödül törenlerinde kim ne giymiş benim gibi takip etmeyi sever misiniz? O halde Teen Choice 2012 Ödül Töreni’ne beraber bir göz atalım 🙂 Galeri için tık tık.

Kırılan tırnak için pratik çözüm!


Tırnağınızın törpüleyerek düzelmeyecek şekilde dipten kırılması, bütün tırnaklarınızı kısaltmanıza neden olmasın! En olmadık zamanda kırılan tırnağı kamufle etmenin pratik yolunu anlattım blogumda 🙂 Buyrun.

Yaz sıcağının kurtarıcısı: topuz saçlar!


Sıcakların başlamasıyla topuz modellerine yönelmek şart oldu! Peki nasıl topuzlar kullansak da daha havalı olsak?

Limon ile bakım önerileri


Limon, mutfağımızda bulunan harika bir bakım malzemesi! İşte limon kullanarak yapabileceğiniz 3 bakım tarifi.

Neon Nasıl Giyilir?


Bu sezonun trendi neonlar ilginizi çektiyse, ama nasıl giyebileceğiniz hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, size biraz yardımcı olmak isterim 🙂 Bu sezonun neon parçaları bir harika, bence mutlaka dolabınızda yerini almalı. Buyrunuz.

Tırnaklarımıza Galaksi Efekti


Tırnaklara galaksi efekti yapmak çok kolay! Önce siyah ojemizi sürüyoruz, sonra üzerine bir parça sünger yardımı ile farklı renkteki ojeleri uyguluyoruz. Sonuç harika 🙂 Kaynak.

Zara Haziran 2012 Koleksiyonu


Zara’nın yepyeni koleksiyonunu gördünüz mü? Haziran ayı için hazırladığı katalogda taş detayları dikkatimi çekti. Tümünü görmek için tık tık.