Avatar photo

mercan

Lale Festivali tırnaklarda (nail art)


İstanbul’da Lale Festivali’nden dolayı her yeri laleler kaplamışken tırnaklarımızı neden kaplamasın dedim ve bu nail artı yaptım.

Lace nail art – Dantelli tırnak sanatı

Herkese merhabalar. Biliyorsunuz dantel bu aralar çok moda. Ben de bluzlarımla kıyafetlerimde kullanmayı çok seviyorum. Hal böyle olunca da bir de danteli tırnakta deneyeyim dedim ve sonuç bu oldu. Detaylar için bloguma beklerim. Bu arada çekilişim var, katılmak isterseniz de

Bahar gibi cıvıl cıvıl nail art


Siz de benim gibi puantiyeden vazgeçemiyorsanız bu nail art modeli tam size göre ve yapımı oldukça kolay. Hazır havalar da ısınmaya başlamışken böyle tatlı bahar renkleriyle bir nail art yapmak istedim.

Sevgililer Günü manikürü (nail art)


Herkese selamlar, Sevgililer Günü’ne birkaç gün kala ben de aşk dolu bir manikür yaptım. Detaylar için bloguma beklerim. Görüşmek üzere.

Tırnaklarımız da süslensin

Kendimiz  için her gün aynanın karşısında saatlerimizi harcarken tırnaklarımız da sıradan ojelerden daha fazlasını hak etmiyor mu? Ben ettiklerini düşünüyorum ve bu yüzden bu manikürü yaptım. Sizinle de paylaşmak istedim. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız buraya beklerim.