Avatar photo

duygun

Kendim bir şeyler yaratmayı her zaman sevmişimdir. Birazcık ilham için beni takip edin http://www.cati-kati.net/
Web sitesi: http://www.cati-kati.net/

Yaza hazırlık: cilt bakımı


Yaza sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt ile girmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı bakım çalışmaları var elbette. Buyrunuz bazı tüyolar ve cildinizi temizlerken dikkat etmeniz gereken şeyler için buradan okumaya devam edebilirsiniz.

Yaza hazırlık 1.bölüm: diyetler


Yaz gelmeden önce acilen kışın rehaveti atılmalı, birkaç kilo verilmeli. Eğer siz de sağlıklı beslenerek kilo vermek istiyorsanız örnek menü ve bazı önemli bilgileri derlediğim yazıma beklerim.

Kendi BB kremimizi yapalım mı?


Bugüne kadar bb kremlerden memnun kalan kimse görmedim. Maybelline’inkinden memnun kalanlar olduğunu duydum ama ondan da Türkiye’de yok ne yazık ki.. Neyse durum böyle olunca ben de kendi bb kremimi kendim yapmaya karar vedim. Yaparken sizler için de mini bir

Pop-art temalı nişan daveti


“Böyle nişan daveti mi olur?” demeyin. Bence olur, hatta keşke bizde de böyle olsa davetler. Renklerin canlılığına ve ‘ye beni’ diyen cupcakelerin güzelliğine bakınca anlayacaksınız.

Sıra dışı dekoratif tasarımlar


Sıra dışı dekoratif tasarımlar… Hepsi birbirinden ilginç ve yaratıcı tasarımlar. Yukarıda görmüş olduğunuz Peter Pan’ın hayal dünyasına yolculuk tasarımı çok neşeli değil mi?

2012 Sonbahar makyaj trendleri


Mat ve canlı tonlarda rujlardan, dumanlı göz makyajına, renkli rimellerden, altın ışıltısına 2012 Sonbahar’ının makyaj trendleri burada.

2012 Sonbahar trendleri


Sonbaharın yaklaşması ile vitrinlerde de yeni sezon ürünlerini görmeye başladık. Ben de size 2012 Sonbahar trendlerini derledim, topladım ve blogumda cici bir post hazırladım. Haydi buyrun bakalım bloguma.

Dekorasyonda gül teması

Vintage olduğu kadar modern de olan bu görselleri çok beğeneceksiniz: Dekorasyonda gül teması. Buradan buyrun…

Çatı Katı ilk çekilişini gururla sunar

Çekiliş haberlerim için herkesi bloguma bekliyorum!!!

Örgü topuz yapımı

Bu modeli ben çok severek kullanıyorum. Örgü topuz hem rahat yapılıyor hem de şık… Maegan nasıl yapıldığını bir video ile  anlatmış. Buradan bakabilirsiniz.

Saç maskeleri 3


Evde yapılabilecek kolay ve doğal saç maskesi tariflerinin 3. yazısı da burada. (diğerleri için bkz)
Bu defa yulaf ezmesi, hindistan cevizi yağı, limon suyu ve kafein tozu kullanıyoruz.

Uzun ve sağlıklı saçlar için..


Daha önce uzun, bakımlı ve sağlıklı saçlar için doğal saç maskesi tarifleri içeren bir yazı yayınlamıştım.
Yazımın ikinci kısmı ve yeni tarifler burada. Bu defa ısırgan yaprağı, badem yağı, avakado ve hindistan cevizi ile sıkı fıkı oluyoruz 😉

Makyajınız akmasın!


Yaz aylarında biz bayanların en büyük problemlerinden biri de makyajın akmasıdır. Makyaj akmasını önleme yöntemlerini araştırdığım ve bazı bilgileri derleyip topladım, burada da paylaştım: tıktık

Doğal saç maskesi tarifleri


Uzun saçın havası bir başka olur. Fakat bakımı da bir o kadar zordur. Sağlıklı ve hızla uzayan saçlara sahip olmak isteyenler için doğal saç maskesi tarifleri paylaşmak istedim.