vintage

‘vintage’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Home style: genç bir kadının vintage evi


Mimar Laura Gonzalez imzası taşıyan vintage detaylı pek şahane ev. Aklınıza kendi evinizle ilgili bambaşka fikirler getirebilir, görelim

Vintage detaylar


Vintage havalardan hoşlananlar bu detaylardan örnek alarak kendi evlerinde değişiklik yapabilirler. Uygulaması kolay, az maliyetli dekorasyon fikirleri ve şahane bir banyo tasarımı sizi bekliyor, şurada.

Otantik karavan


1975 yılında yapılmış bu Jurgens karavan bohem vintage havalarda dekore edilmiş. Nefis görünmüyor mu sizce de? Üstelik hikayesi de oldukça keyifli.

Vintage elbise modelleri

Siz de bir vintage severseniz eğer, bu koleksiyonun hoşunuza gideceğinden eminim.

Dekorasyon fikirleri; tabaklar duvara


Evde kullanılmayan çanak çömleklerle duvar dekorasyonu yapmayı ve tabii bu sayede evinizin havasını da 180 derece değiştirebilmeyi düşündünüz mü hiç?

Dekorasyonda valiz


Ev ve hatta ofis dekorasyonunda valiz kullanmak aklınıza gelmiş miydi daha önce? Bakın ne kadar da hoş duruyor. Kullanılan örnekleri görünce evdeki valizleri bir kez daha gözden geçirmeye ya da başka bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

Ulyana Sergeenko ve süper retro moda çekimi


Moda editörü, fotoğrafçı ve tasarımcı Ulyana Sergeenko‘nun debut koleksiyonu, sonbahar kokan süper retro bir moda çekimi olarak karşıma çıktı. Çok beğendim, paylaşayım istedim.

Diy moda: Vintage incili saç bandı


Vintage görünümlü modası hiç ölmeyen bir saç bandı. Üstelik yapımı da zor değil. Ayrıntılı incelemek için buyrun.

Bugün ne giydim; vintage etek


Vintage akımı hala gündemdeyken annemden kalan gerçek vintage etekle feminen bir havaya büründüm. Devamı için bloguma beklerim.

Delux mağaza dekorasyonu


İlham verici mağaza dekorasyon önerileri, hem romantik hem vintage…

Eski sepet – lavanta rengi yeni dekorasyon


Evinizde şık ve dekoratif bir köşe oluşturmak için, eski bir sepeti alıp lavanta rengine boyamanız ve içine istediğiniz çiçekleri yerleştirmeniz yeterli.

Dantel Manyağı Oldum!

Konu bulmak için internette dolaşırken dantelin kullanıldığı özel, orijinal ve vintage havalı bir tasarım görmeden gün geçmiyor desem yeridir. Dantelleri o kadar güzel değerlendiriyorlar ki, çekmecelerdeki bütün dantelleri kullanacağım bu gidişle… Devamı için…

Ayakkabılar teşhirde


Ev dekorasyonunda vintage havalardan hoşlananlar için nefis bir fikir. Hazır salonda büfe kullanmanın modası da geçmişken eğer evinizde varsa cam büfe, ayakkabılığa çevirebilirsiniz mesela.

Vintage yaz


27 yaşında Brie ve Jenny Maletz adındaki ikiz kız kardeşler, “BREN”i 2012 yılında Los Angeles’ta kurdular. Londra ve New York’ta moda okuyan ikizler, çocukluktan beri hiç ayrılmamışlar.

Bugün ne giydim ve terakota tonları

Bu tonları çok sevdim. Bugün ne giydim konusunda bu kadar özenli çalışan bu model gibi kızlara bayılıyorum ne yalan söyleyeyim. Şahane giyiniyorlar ve üşenmeyip güzel güzel çekim yapıyorlar, anlatıyorlar. Bu kız da öyle… İşi ciddiye almış epey, belli ki.

Bugün ne giydim ve şeker kız havaları

Bugün ne giydim gezintisi yaparken karşıma bu şeker seven kız çıktı. Hayatı hafife alan bir duruşu varmış gibi görünüyor. Biraz da retro, nostaljik haller içinde. Hoşuma gitti, canım şeker istedi. Kahve sevmeyebilirim ama şeker severim. Hele böyle kalpli filan, ne