Scarlett Johansson

‘Scarlett Johansson’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Modern Marilyn Scarlett mi?


Harper’s Bazaar için Karl Lagerfeld’in fotoğraflarını çektiği ‘Singular Beauties/Tekil Güzellikler’ temalı bir içerik hazırlanmış. Scarlett Johansson, Dakota Fanning, Gabourey Sidibe, Zoe Kravitz gibi isimlerin yer aldığı moda çekimlerinde günümüzün modern Marilyn Monroe imajı sunuluyor.

Moral galerisi (selülitli gerçekler)


Ünlülerin profesyonel makyaj ve photoshop gibi oyunlarla olduklarından çok daha güzel ve “mükemmel”e yakın görünebildiklerini cümle alem biliyor artık. Biliyoruz bilmesine de yine de makyajsız ya da selülitli hallerini görünce sevinmeden edemiyoruz, bir iç rahatlaması geliveriyor aniden…

Scarlett’in gecesi!


Scarlett Johansson’ın Tennessee Williams’ın tiyatro oyunu “Cat on a Hot Tin Roof”da rol alacağı haberi daha önce paylaşılmıştı, ilk afiş görüntüsü ile birlikte. Oyunun prömiyer gecesinden görüntülere bakıyosunuz şu an.

Mavi&beyaz Scarlett Johansson


Şubat 2013 Elle’in kapağında Scarlett Johansson’u göreceğiz. 90′ların grunge tarzında gölgeli saçları ve sade kıyafetleri ile göz alıcı görünüyor.

Scarlett Johansson Broadway’de


Tennessee Williams’ın tiyatro oyunu “Cat on a Hot Tin Roof”, daha önce Richard Brooks tarafından Elizabeth Taylor ve Paul Newman gibi isimlerle beyaz perdeye de aktarılmıştı. Şimdi ise Scarlett Johansson ile Broadway’de adından söz ettirecek.

Scarlett Johansson “Fransız style”


Scarlett Johansson yeni sevgilisi Fransız gazeteci Romain Dauric ile New York sokaklarında boy göstermeye başladı. Geçtiğimiz aylarda sevgili olduklarını aleni bir şekilde ifşa etmeyen ikili ilişkilerinde bir adım ilerlemiş olacaklar ki, artık çekinmeden beraberliklerini gösteriyorlar.

Scarlett Johansson’lu Psycho kapağı


Son yılların en iddialı yapımların biri olacağı daha vizyona girmeden konuşulmaya başlanan “Alfred Hitchcock and the Making of Psycho” filmi merakla beklene dursun, gelin biz V Magazine’in kapağına bakalım.

Scarlett Johansson’ın yeni dövmesi!


Scarlett Johansson, geçtiğimiz hafta Paris’e giderek yeni bir dövme yaptırmış. At nalı ve “lucky you” yazılı şans dövmesi, Scarlett’in vücudundaki dövmelerden sadece biri.

4 aktris 40 yıllık moda


W Magazine “4 aktris ve 40 yıllık moda” konseptli bir fotoğraf çekimi yapmış yeni sayısı için.
2000’leri Keira Knightley ve Chanel bütünlüğü ile yansıtmışlar.

En cesur dergi kapakları!


En cesur çıplak dergi kapaklarından bir derleme yapılmış.

Bayılınası erkekler 3: Ryan Reynolds


Ryan’ların hepsi de yakışıklı mı olur bilemedim. Ama Ryan Reynolds benim eskiden beri çok zaafım olan adamlardan biri. Çocuksu yakışıklılığına karşın çok da çekici bence.

Scarlett Johansson ve Jared Leto yeniden el ele


2010 yılında Ryan Reynolds ile boşanan Scarlett Johansson, eski kocasının mutluluğuna dayanamadığından mı yoksa eski aşkı depreştiğinden mi bilinmez bir önceki sevgilisi Jared Leto ile tekrar görüşmeye başlamış.

Gözlük takanlar için makyaj önerileri

Gözlük kullanan hanımların (yeterince resmi olduk mu hanım diyerek? tamam o zaman) makyaj konusunda zaman zaman zorluk yaşadıkları bir gerçek. Bu konuda faydalı bulduğum bilgiler içeren bir kaynağa denk geldim ve paylaşmak istedim. Maksat, gözlük camlarının ardından da çok güzel

Ünlülerin hackerı Christopher Chaney’in cezası belli oldu!


Mila Kunis, Christina Aguilera son olarak da Scarlett Johansson gibi isimlerin de içinde bulunduğu yaklaşık 50 ünlünün mail adresi ve telefonlarını hackleyerek çıplak fotoğraflarını internete sızdıran Christopher Chaney’in cezası belli oldu; 66,179.46 dolar ve 5 yıl hapis cezası!