güzellik

‘güzellik’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Efsanevi kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık saç zordur ama iyi kullanıldığında harika durur. Popüler kültürün efsanevi kıvırcık saçlı isimlerine göz atmak keyifli olur demişler, biz de katıldık ve paylaşalım dedik.

7 adımda çekici görün


Çekici görünmek, beğenilmek, taklit edilmek yüzyıllardır kadınların en büyük tutkularından ve bunun için de çoğu zaman saatlerini harcayabilirler. ‘Peki çekici görünmek, eğlenmek için ne yapmalı?’ dediğinizi duyar gibiyim, işte o yüzden ben de size 7 adımda çekici bir görünüm elde

4 dakikada makyaj nasıl yapılır?


Aniden evden çıkılması gereken durumlara karşı 4 dakikada makyaj sırları.

Pratik güzellik sırları


Siyah noktalardan kurtulmak için öneriler, daha parlak bir cilt için tüyolar gibi birbirinden pratik güzellik ipuçları

Kalkanları çıkarın: Selülit ile savaş başladı

Kadınların kabusu selülit, yaşa, kiloya bakmadan herkesin başına musallat olabiliyor. Selülitle savaşmak için pek çok yöntem önümüze sürülüyor ama bunların hangilerinin işe yarayacağından emin olamıyoruz. Şöyle derli toplu bir bilgi bu anlamda işe yarar diye düşündüm.

Miranda Kerr’in güzellik sırrı


En ünlü güzellerden Miranda Kerr, kırışıksız bir cilt için hindistancevizi ve kuşburnu yağı kullanıyor.
Kırışıklıklara karşı yeni bir favorisi daha var.

Doğru seçimlerle güzel olmanın 9 yolu


Saç ve cilt renginizin daha parlak ve canlı görünmesi için bazı sırlarım var.

Yaz makyajı nasıl olmalı?

Her kadının bakımlı olması gerektiğini düşünüyorum. Tepeden tırnağa eller ayaklar ve cilt harika gözükmeli bana göre. Hepimizin cildinde leke problemleri veya gizlemek istediğimiz kusurlar vardır. Bahar kapıyı çalmaya başladı, kış bitti, haliyle makyaj malzemelerimize de elveda demenin vakti geldi!

Rihanna saç stil dosyası

Rihanna her zaman cesur saç modeli seçimleriyle karşımızda oluyor. Devamlı görüntüsünü yenileyen, bu konuda atılımcı bir insan olduğu kesin. Rihanna’nın saç yolculuğu size de ilham verebilir bence. O zaman buyrun dünden bugüne Rihanna saç stil dosyasına.

Top modelin çantasındaki gizli güzellik sırları

Bir top modelin çantasında gizli güzellik sırları olduğunu söylesem? Yoğun çalışan bir süper modelin, güzelliği için çantasında sakladığı şeyler nelermiş bir bakıp fikir çalalım mı? Buyrun.

Bahar gibi cıvıl cıvıl nail art


Siz de benim gibi puantiyeden vazgeçemiyorsanız bu nail art modeli tam size göre ve yapımı oldukça kolay. Hazır havalar da ısınmaya başlamışken böyle tatlı bahar renkleriyle bir nail art yapmak istedim.

Topuz modelleri; saçtan çiçek yapımı


Postiş değil, toka hiç değil! Kendi saçını örerek yapmış, yapım aşamaları için buyrun.

Kırmızı makyaj halleri


Kırmızının en iddialı renklerden biri olduğunu hepimiz biliyoruz. İç gıcıklayıcı ve seksi bir hava verdiği de şüphesiz. Kırmızı bir ayakkabı bile bu mesajı vermeye yeterken varın yüzünüzdeki kırmızının etkisini siz hayal edin! Genelde ruj olarak tercih edilen kırmızı son yıllarda

Güzel tırnaklara merhaba, çirkinlere elveda!


Bayan olarak hepimizin ortak noktası şüphesiz ki tırnaklarımıza yaptığımız bakımlar. Şimdi size kendi tırnaklarıma yaptığım bakımı anlatacağım. Öncelikle ben 3 buçuk sene öncesine kadar maalesef tırnaklarımı koparan bir insandım. Ancak çok küçüklükten beri bu alışkanlığa sahip olmadığım için bırakması kolay

Şeritli nail art


İnce şerit bantlarla yapılabilecek hoş bir nail art uygulaması. Fotoğraflarda gayet açık bir şekilde görülüyor uygulama tekniği. İşleme başlamadan önce tırnakların temiz ve pürüzsüz olduğuna emin olmak önemli. Şeritlerin üzerinden siyah (ya da başka bir renk de olabilir pek tabii)

Cildinizin bir derdi var: Hangi sivilce hangi soruna işaret?


Akne, sivilce, kırmızı nokta, leke… hepsi sevimsiz şeyler. Sevimsiz olmaları bir yana, bir de bazı genel sorunların belirtisi olabiliyorlar. Özellikle yüzdeki yerlerine göre, vücuttaki bir probleme işaret edebiliyorlar. Çözüm önerileri de var neyse ki. Gelin meseleyi beraber çözelim.