güneş gözlüğü

‘güneş gözlüğü’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Doğru güneş gözlüğü seçmek için 10 ilham alınası örnek

Hangi yüze hangi güneş gözlüğü uygundur bilmekte fayda var. İşte size sinema dünyasından 10 keyifli örnek. Bakın, takın, çıkın.

Instaglasses; “merhaba filtreli dünya!”


Sanat, teknoloji ve modayı birarada sunuyor Instaglasses. İnstagram uygulamasını ve en berbat fotoğrafları bile bir profesyonelin elinden çıkmışcasına güzel göstermeyi başaran meşhur filtrelerini biliyorsunuzdur.

Gözler ruhun aynası, peki ya gözlükler?


İlginç tasarımlardan ve fark yaratmaktan hoşlanıyorsanız Jeremy Scott ve Linda Farrow tasarımlarına mutlaka göz atmanızı öneriyorum. En abartı örnekleri paylaştım ben özellikle, sıradan günlerde kullanılabilecek pek hoş modeller de mevcut pek tabii, üstelik fiyatlar da uçuk değil.

Keşif; makrome güneş gözlükleri


Makrome örgüsü deyince anneanneniz ve haliyle modası geçmiş şeyler gelmesin hemen aklınıza. Örgünün içine girdiği çok havalı modeller bulmak mümkün. Mesela bakınız Avusturyalı tasarımcı Claude Bossett, makromeyi güneş gözlüğünde kullanmış ve ortaya tadından yenmez güzellikte modeller çıkmış.

Müthiş gözlükler


Bu gözlükleri ne zaman görsem, eski Orkid reklamındaki mavili kadın gelir aklıma, siz de hatırlıyor musunuz? Çok beğenirdik, çok beğendiğimizi söylemeye çekinirdik. Çok kadınsı çok frapandı.

Paul Smith, stil sahibi babalara özel


Babalar Günü yaklaşırken alacağınız hediyeler konusunda Paul Smith ürünlerinden fikir edinebilirsiniz.