etek

‘etek’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Baharda favori parçam: diz altı kalem etek


Kalem etekler bu yazın favorilerinden. Fotoğraftaki kombinleri ben yaptım. Cıvıl cıvıl modeller ve ünlülerin kalem etek zevkleri için bloguma beklerim.

Diy moda: file kumaşlı mini kalem etek


Moda dergilerinden fırlamış gibi görünmek isterseniz eğer, fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi, böyle bir etek yapmak hiç de zor değil. Basit siyah bir etek, örgü file kumaş, birazcık dikiş becerisi yetiyor. Detaylar burada.

Bir gün şunu giysem, hem de öylesine


Çok prenses bir kadın değilim aslında. Ama yine de şu halleri görünce bazen özeniyorum, hani diyorum ki, normal, sıradan bir günde, şöyle giyinip gitsem işe ne olur ki? İnsanlar kesin sorarlar, ne var bugün, özel bir yere mi gideceksin filan

Diy moda: dantel kalem etek


Bu görmüş olduğunuz dantel etek, aslında bir bluzun geri dönüşümü. Ve yapımı oldukça basit. Nasıl derseniz buyrun.

Ünlülerin peplum giysileri ve diy: peplum etek


Peplum etek modası hiç ölmüyor. Ünlülerin de en sevdiği modellerden biri keza. Hangi ünlüler nasıl modeller seçmiş buyrunuz buradan görelim. Klasik bir kalem eteğin nasıl süper feminen bir peplum eteğe dönüştüğünü de diy moda bölümünde anlattım.

Bugün ne giydim; vintage etek


Vintage akımı hala gündemdeyken annemden kalan gerçek vintage etekle feminen bir havaya büründüm. Devamı için bloguma beklerim.

Uzay temalı giysiler

Etsy’de gördüğüm şu sayfa beni etkilemedi desem yalan olur. Uzay temalı çok güzel etekler, elbiseler, eşarplar var. Galaksiler, Ay taşları, nebulalar, gök cisimleri,… Özellikle bu konulara meraklı olanlar için çok keyifli modeller bence.

Diy moda| payetli mini etek


Payetli mini etekler bu yaz çok moda! Eskiden daha çok gece hayatında tercih edilirken, artık birçok kişi gündelik tişört veya ayakkabılarla kombinleyerek, payetli kıyafetleri günlük giysi olarak da kullanıyor. Payetli etek nasıl kombinlenir burada.

“Yaz”ınızı Neonlu mu Neonsuz mu Alırdınız?


Neon renk kullanımı özellikle yazın daha bir içinden geliyor insanın. Normalde o kadar dikkat çekici giyinmekten hoşlanmayanlar bile bir parça neon kullanıveriyorlar “sarı günler” gelince. Siz yeter ki kullanmak isteyin, ayakkabı, etek, ruj, bikini fark etmez!

Bir Etek, Dört Farklı Kullanım

Sade kesimli bir eteğin dört farklı havada kullanımına dair fikir veren hoş bir örnek. Saç, bluz, ayakkabı, aksesuar farklarıyla birbirinden alakasız ve hoş dört kombinasyon yapılmış. “Ne giydim” yaklaşımına güzel bir katkı olmuş. İşte kaynak da burası.

Ve Beller Yükselir!


Bu yaz yüksek bel sadece pantolonda değil etekte de moda! Kaynak

Uç Uç Eteğim!


Uçuşan etekler hep moda, hep güzel… Canlı tonlarda olunca daha da bir hoş duruyor. Kaynak

En Az 1


Her kadının en az bir tane tiril tiril, uçuşan eteği olmalı! Toz pembe olursa hele, iyiden iyiye rüyalar alemine dalmamak ne mümkün. İşte burada.