Takip edilesi yerli bloglar: Vişne Tadında

2 yorum var

Vişne her zaman favori meyvelerimin arasında olmuştur. Mevsimi geldiğinde karnımı ağrıtana kadar yerim, gene de duramam. Belki bu nedenle de sempati duydum bu blogun adına ama kendisi de isminden bağımsız olarak takip edilesi zaten. Vişne Tadında blogunun sahibesi Cansın Ekşi, blogunu ciddiye alıyor belli ki ve sıkça güncelliyor. Severek ve önemseyerek yaptığı için de sonuç iyi olmuş. Dedik ya, takip edilesi işte.

Başlıkların önüne kategorilerini yazarak sınıflandırma konusunu rahatlatmış Cansın. Bir bakışta ne okuyacağınızı daha net görüyorsunuz. Sonrasında da güzel fotoğraflar ve açıklayıcı bir metinle olay toparlanmış oluyor zaten. Temiz ve şık. Daha ne olsun?

Blogunu ziyaretine gittiğimiz ev sahibemiz, “Ne giymiş?” deyip stilini takibe aldığı isimlerin giydiklerini bizimle paylaşıyor, “Marka” bölümünde ünlü moda markaları ile ilgili haberleri aktarıyor, kendi giydiklerini ve tarzını “Ne giydim?” diyerek paylaşıyor. Markaların yeni koleksiyonlarını “Koleksiyon” alt başlığında, önemli bulduğu moda haberlerini “Haber” kategorisinde, ilgi çekeceğini düşündüğü yeni akımları “Trend Alarmı” bölümünde yazıyor. Kendi elinden çıkan yenileme ve değiştirme projelerini “DIY” başlığında, pek sevdiğimiz nail art meselesi ile ilgili haber ve deneyimleri “Tırnak” dosyasında, haber vermek istediği moda etkinliklerini “Event” bölümünde paylaşıyor. Bunlar ve dahası, blogu gezerken karşınıza çıkacak zaten. Haydi bir göz atın.

 

2 yorum var

  1. kahvesevmem
    kahvesevmem

    benim en sık ziyaret ettiğim yerli bloglardan biri, hemen atlayıp söylemek istiyorum 🙂

  2. peritozu
    peritozu

    ben bilmiyordum, öğrendiğime sevindim ama.