Takip edilesi yerli bloglar: The Style By Me

2 yorum var

the style by me

The Style By Me, küçük yaşlarından beri okumaya ve yazmaya çok düşkün olduğunu söyleyen moda ve stil editörü Ceylan Atınç’ın blogu. Yazmayı ve modayı iyi bilen birinin elinden çıkma blog da tadından yenmez oluyor doğrusu. Dediğine bakılırsa, büyürken kendini ve arkadaşlarını giydirip fotoğraflamayı seven, şimdi bunu meslek olarak profesyonel isimlerle yapan Ceylan Atınç, 2006’dan beri bu alanda çalışıyor. Marie Claire dergisinin kadrosunda yer alıyor, moda çekimlerine katılıyor, ünlülerin stylingleri, yazılar, dosyalar derken işin hemen her detayıyla meşgul oluyor.

the style by me

Blog, profesyonelce bölümlere ayrılmış. Beraber çekim yaptığı isimleri Stylize me bölümüne koymuş Ceylan Atınç. Moda haftalarında izlediklerini, kırmızı halıda gözlediklerini, beğendiği kampanyaları ve ilgi çekici bulduğu haberleri Style by me bölümünde yazıyor. Criticize me’de biraz serbest stil yürüyor işler. Eleştiri de bekliyor tabii, bölümün adından da anlaşılacağı üzere.

the style by me

Bugün ne giydimci değil karşımızdaki blogun yazarı. Dolayısıyla kendi pozlarını ve seçimlerini boy boy fotoğraflarda görme ihtimali pek yok bu blogda. Şöyle istisnalar dışında.

the style by me

Bana göre bu blogun en önemli artısı, yalın ve profesyonel bir dile sahip olması olduğu kadar, mesleğin içinden gelen birinin elinden-kaleminden-gözünden, profesyonel çekimlere göz atabilmek ve hikayelere kulak kabartabilmek. Bunun keyfi de az değil bu işin meraklıları için.

the style by me

2 yorum var

  1. peritozu
    peritozu

    acaba nasıl farkında değildim bu zamana kadar ki ben bu blogun? şahaneymiş.

  2. kahvesevmem
    kahvesevmem

    yazar olunca farkını belli etmiş bence. çok beğendim.