Takip edilesi yerli bloglar: Maritsa

1 yorum var

maritsa

Takip edilesi yerli bloglar konusunu bir seri haline getirdim gibi. Bu sularda gezinirken karşıma çıkan bloglar arasında özellikle takdir ettiğim o kadar çok yerli blog var ki. Yazmakla bitmezler aslında ama ben paylaşmaya devam edeceğim. Bugün de şuradan yeni adresine taşınan Maritsa konuk olsun takip edilesi yerli bloglar serimize.

maritsa

Moda konusunu iyice içselleştirmiş, bugün ne giydim konusunda adeta ihtisas yapmış, nefis fotoğraflar ve kompozisyonlar eşliğinde giydiklerini, taktıklarını, stilini, yaptıklarını paylaşan bir blog sahibesi ve moda editörü Maritsa (Asıl adı olan Meriç’ten şık bir devşirme). Kendi kendini anlatırken söylemeyi sevdiği şeyler şunlar: Çiziyor, tasarlıyor, okuyor, dinliyor, güzel yemeklere meraklı, yeni şeyler denemeye hevesli, alışveriş konusunda sınırları çok geniş, modaya tutku değil motivasyon hissiyle bağlı, meraklı, fotoğraf çekmeye, kahveye, kırmızımsı rujuna bayılan ve kendi kıyafetlerini kendi tasarlamaya hazırlanan biri o.

maritsa

Moda sektöründe olup bitenlerden haberdar ve konuya müdahil bir kişilik olarak zaman zaman içerden haberler paylaşıyor, aktarıyor ve hatta fikri soruluyor. Siyahı çok seven, maskülen esintilerden hazzeden ve ömür billah modanın içinde var olmak isteyen bu stil sahibi blogger’ın evini ziyaret etmekte fayda var.

 

 

1 yorum var

  1. peritozu
    peritozu

    ben bunu nasıl bilmiyormuşum şaştım. süpermiş.