Takip edilesi yerli bloglar: Madam B Fashion

1 yorum var

madam b fashion

Madam B Fashion, içinde modaya dair merakı ve ilgisi olan herkesi çekebilecek içerikler barındıran sade bir blog. Gayet derli toplu haberler ve değerlendirmeler bulabileceğiniz, izlenmeye değer bir yer burası. Sadece moda değil, ilgisini çeken her konuda paylaşımda bulunduğunu söyleyen blog sahibesi, yine de ağırlıklı olarak malum konudan bahsediyor ve takipçi kitlesi için sıkça yazı giriyor bloguna.

madam b fashion

Gündemi yakalamak gibi bir kaygısı olması iyi insanın; mesela son günlerin konusu yılbaşı olduğuna göre, o konuda bir şeyler söylemek lazım diye düşünmüş Madam B. Çok da iyi etmiş. Bu şekilde nokta atışı tavsiyeler her zaman işe yarar; örneğin toplantıda ne giyilir, beyaz gömlekle nasıl kombinler yaratılır gibi faydalı yazılar hazırlamış. Her zaman okunası şeyler bunlar.

madam b fashion

Ünlüler ve moda, her zaman dikkatimizi çeken bir mesele, o kesin. Madam B de bu konuda karşılaştırmalar yapıyor, meşhur isimleri mercek altına alıyor. Keyifle göz atılası… Ünlülerin ilham kaynakları gibi özel dosyalar da içeriği daha zengin kılıyor bana göre. Trendler hakkındaki uyarı niteliğindeki bilgilendirmeler de cabası.

Bugün ne giydim tarzı kişisel içeriklerin değil, sadece moda haberi ve bilgilendirici yazıların olduğu bu bloga göz atmak yararlı bence. Buyrun…


1 yorum var

  1. peritozu
    peritozu

    ben seviyorum böyle sade haberlerin aktığı blogları. daha rahat takip ediyorum hatta.