Takip edilesi yerli bloglar: Lunapark Queen

1 yorum var

lunapark queen

Lunapark Queen, adıyla bile ilk anda insanı etkileyen bloglardan bence. İnsana eğlenceli bir yere girdiğinin sözünü veriyor bir yandan, öte yandan da o kraliçe tacıyla işin ciddi güzelliğinin de hakkını vereceğini vaat ediyor. Bana hissettirdiği bu, blog sahibesi Zümra Çelik ne der bilmem. Ama kendisinin güzel şeylere düşkün genç bir iş kadını sıfatını taşıdığını, hatta avukatlık yaparken mesleği bırakıp moda ile ilgili bir kariyere adım atacak kadar moda sevdalısı olduğunu, sanatı, fotoğrafı sevdiğini biliyor, çocuksu bir coşkuya hayata bağlı olduğunu düşünüyorum. Blogunda da bu enerjiyi görebiliyor zaten insan.

lunapark queen

Blogunda katıldığı etkinliklerin haberlerini veren, Instagram macerasını paylaşan, yeri ve zamanı gelince uzun ve faydalı dosyalar hazırlamaktan çekinmeyen, indirim durumlarını haber veren Kraliçe, gittiği yerlerde görüp yaşadıklarını da aktarıyor bloguna.

lunapark queen

Tabii ki bugün ne giydim bildirileri de eksik değil, tahmin edebileceğimiz üzere. Güzel, iç açıcı fotoğraflar ve doyurucu bir metin eşliğinde üstelik.

lunapark queen

Kendisi de sevdiği blogları paylaşmaktan hoşlanıyor. Bu zaten sevdiğimiz bir şey, anlaşılacağı üzere 🙂

lunapark queen

Pek çok iyi moda blogger’ı gibi Zümra da poz vermeyi çok seviyor belli ki ve içinden gelerek de hallediyor doğrusu. Bu arada, takipçilerinin ilgisini çekeceğini düşündüğü restoran, mağaza gibi yeni açılan mekanlardan bahsettiğini de atlamış olmayayım.

Bunlar ve daha fazlası için, Lunapark Queen‘e uğransın derim.

1 yorum var

  1. peritozu
    peritozu

    bir süredir girmemişim, hatırlamış oldum, hemen gazdim baktım. kendisi de gezmiş bol bol, keyifli postlar 🙂