Takip edilesi yerli bloglar: Fifth Floor Over Golden Horn

2 yorum var

Fifth Floor Over Golden Horn

Fifth Floor Over Golden Horn, ABD’de yaşayan Ezgi Kocager’in, okul ile boğuşma stres ve yoğunluğunu hafifletmenin güzel bir yolu olarak yaşıyor bence. Çok da güzel oluyor, biz de böyle doyurucu bir moda bloguna misafir olmanın keyfini çıkarabiliyoruz. Ünlü modacı Karl Lagerfeld’in sözleriyle ifade etmiş kendini blog yazarımız: “Asla ‘ucuz’ kelimesinin arkasına sığınmayın. Bugün herkesin kendi bütçesine göre bir şeyler giyerek şık olma şansı var; zenginler de ucuz şeyler alabilir hatta. Her düzeyde iyi tasarım bulunabiliyor. Bir tişört ve jean ile dünyanın en şık insanı oluverirsiniz, bu tamamen size kalmış.” Belli ki karşımızda modanın gücünü ciddiye alan bir blog sahibesi var.

Fifth Floor Over Golden Horn

“Uzun bir ara versem de sayanamayıp bloguma geri dönüyorum ve her seferinde ona daha fazla bağlanıyorum. Her gördüğümü, sevdiğimi, yediğimi içtiğimi paylaşayım istiyorum.” diyen ev sahibimiz, harika bugün ne giydim bildirileri hazırladığı gibi gerçekten de özel bulduğu diğer pek çok şeyi de paylaşıyor çok şık bir şekilde. Seyahatlerinden edindiği deneyimleri renkli fotoğraflarla aktarıyor bloguna örneğin,

Fifth Floor Over Golden Horn

Poz vermeyi seven ve bilen bloggerlardan biri olduğu anlaşılıyor Ezgi’nin değil mi? Birbirinden aydınlık ve hoş kareler var blogda. Hem giydikleri hem bulunduğu ortamlar itibariyle sahibini yansıtıyor hepsi de belli ki.

Fifth Floor Over Golden Horn

ABD, İstanbul ve gezip gördüğü pek çok yerden güzel atmosferler yansıtan kareler ve onlara eşlik eden hoş metinler paylaşan Ezgi’nin blogunu illa ki ziyaret edin.

Fifth Floor Over Golden Horn

Kapatıyordum ama fotoğraflar o kadar güzel ki, son bir tane daha eklemeden duramadım 🙂

Fifth Floor Over Golden Horn

2 yorum var

  1. kahvesevmem
    kahvesevmem

    çok güzelmiş bu blog!

  2. lilo
    lilo

    ara sıra takip ediyorum, gayet güzel bence de.