Takip edilesi yerli bloglar: Boya Küpü

Takip edilesi yerli bloglar arasında ilk kez bir kozmetik blogu yer alıyor. Güzellik ürünleri ve içerikleri hakkında benzerine sık rastlayamayacağımız kadar derinlemesine bilgi içeren, bir o kadar da okuması keyifli yazılar ve harika fotoğraflardan oluşan Boya Küpü.

Karşımızda diğer kozmetik bloglarından farklı bir alan var, o çok belli. Blog sahibesinin kendini nasıl tanıttığını görünce zaten  bunun sebebini anlıyor insan. Zira kendisi Amerika’da biyoloji mühendisliği okurken, kozmetiğe olan ilgisi ağır basıp bu alanda master yapmaktan çekinmemiş, kariyerini tamamen kozmetik üzerine kurmuş bir insan. Jean-Jacques Guerlain’ın kurduğu ISIPCA’ya (Institut Supérieur International du Parfum, de la Cosmétique et de l’Aromatique alimentaire) kabul edilip Fransa’da bu maceranın ilk yılını tamamlamış, ikincisi için ise İtalya hazırlığında. Haliyle gayet bilgili ve bildiklerini de tarafsız bir şekilde takipçileriyle paylaşmaya hazır.

Ürünler hakkında bilgilendirici deneyim yazılarından alabildiğine doyurucu ürün tanıtımlarına, alışkın olmadığımız incelikte parfüm değerlendirmelerinden cilt bakım ürünlerinde karşımıza çıkan maddelerin içeriği hakkında faydalı derslere kadar oldukça zengin bir içerik bekliyor konunun meraklısını.

Mutlaka takip edin.