Takip edilesi yerli bloglar: Alışveriş Danışmanı

2 yorum var

alışveriş danışmanı

1havalar’ın kendini sorumlu hissettiği konularda yazıp çizen o kadar çok yerli blog sahibi var ki… Onları aynı çatı altında bir araya getirmek de bizim amaçlarımızdan biri. Daha yolun başındaki 1havalar’da, beğendiğimiz blogları kısa kısa tanıtalım istedik. İşte onlardan ilki: Alışveriş Danışmanı

Kendisi için sarf ettiği kendi sözleriyle başlamalı: “Hayatının ilk 30 yılını tipik bir Balık kadını olarak geçirdi. 30’dan sonra yükseleniyle Kova mertebesine eriştiğinde ise artık çok geçti. Elde çetrefilli bir aşk hikayesinden olma bir koca-iki çocuk vardı. Ankara’da yaşıyordu. Standartlaşıyordu. Derhal bir şeyler yapmalıydı.” O şeylerden biri, kendine güzel bir blog açmak ve daha önemlisi, onu layığıyla işletmek olmuş gördüğümüz kadarıyla.

Kendine has esprili bir dili var Alışveriş Danışmanı‘nın; en dikkat çekici özelliklerinden biri bu. Özgün tarzı ve yazım diliyle renkli haberler hazırlıyor. Dakota Fanning’in giydiği balkon terliklerinden de haberdar ediyor bizi, ailecek müptelası oldukları Crocs’lardan da. Denediği ürünler hakkındaki fikirlerini de paylaşıyor, herkesin bilmemesi kuvvetle muhtemel markalarla ilgili bilgileri de. Sevdiğimiz türden magazin haberleri de eksik değil, bir de üstüne bilgilendirici yazılar, öneriler var, daha ne olsun!

Takip edilesi kişisel bloglardan biri bize kalırsa Alışveriş Danışmanı (gerçi isminden pek de memnun değil gibi ama)… Bilginiz olsun.

 

 

2 yorum var

  1. kahvesevmem
    kahvesevmem

    benim bildiğim ve beğendiğim bloglardan biridir 🙂 güzel anlatmışsınız, ben de şakacı dilini çok beğeniyorum.

  2. peritozu
    peritozu

    süpermiş, takibe aldım. bu tarz kendine has dili olan yazarları seviyorum.