Ryan Gosling aslında bir “Backstreet Boy” da olabilirdi!

2 yorum var

Ryan Gosling
Ryan Gosling’in Backstreet Boys üyesi olma şansını kıl payı kaçırdığını biliyor muydunuz? Gerçi şu anki hali de memnun olunmayacak gibi değil, dolayısı ile buna kaçmış bir fırsat olarak bakmamak lazım belki de. Ryan, The Mickey Mouse Club’u sunduğu zamanlar Backstreet Boys üyelerinden A.J McLean ile aynı mahallede oturuyormuş. A.J’nin Ryan’ı gruba katmak için harcadığı tüm çabalara rağmen Ryan, The Mickey Mouse Club’da kalmayı seçmiş.

Backstreet Boys
Bu olayı hayatının dönüm noktalarından biri olarak gören Ryan Gosling durumu abartmıyor da, “ne olursa olsun zamanı geri alamam, o yüzden geçmişe takılı kalıp “acaba”lı düşünmenin bir anlamı yok, içinde bulunduğum zamanın tadını çıkarıyorum ben” demiş. Öte yandan habere göre Ryan’ın çağrılarına cevap vermeyen A.J McLean, Ryan’ın telefonunun kendisinde kayıtlı olmadığını söyleyerek “afedersin dostum, sana geri dönemedim, eğer bir gün gruba 6. üye istersek mutlaka seni arayacağım” şeklinde bir açıklama da yapmış. (Ama hoş diil A.J’ciğim, hiç hoş değil)

Kaynak

2 yorum var

  1. zulaltan
    zulaltan

    eee o grup yok oldu gitti ryan gosling şöhreti tavan yaptı. zirvede kalıcı ryan oldu. iyi olmuş iyi 🙂 bazen kazanmak için kaybetmek gerek

  2. kahvesevmem
    kahvesevmem

    aman aman, isabet olmuş.