Miranda Kerr, elbisesi ve evde dominant olmakla ilgili söylemleri

Miranda Kerr
Miranda Kerr, dünyanın en adı bilinir modellerinden biri şüphesiz. En az kendi kadar ünlü oyuncu Orlando Bloom ile tüm bu şan şöhrete rağmen oldukça düzenli ve güzel bir evlilikleri var minik de bir çocuk ile beraber.
Ailesine ve ev hayatına çok düşkün olduğunu söyleyen Miranda, evde de dominant olmakla ilgili bir parça yakınmış. “İş hayatımda zaten çok dominantım, eve gelince kararları veren başka biri olması hoş olabilirdi. Bir kadın için her şeyi yapan ve karar veren insan olmak yorucu bir his. Belki ben biraz geleneksel bir insan olabilirim ama bence erkeğe onun yardımına ihtiyaç duyulduğunu hissettirip, karar veren insan olmasına izin vermek önemli. Erkeklerin bu hisse ihtiyaçları var” şeklinde konuşmuş.

Miranda Kerr
Bu söylem Abraham Lincoln’un şu sözünü getirdi aklıma hemen; “neredeyse bütün erkekler güçlüklere dayanabilir ama bir adamın karakterini test etmek istiyorsan ona güç ver.” Bir Çin atasözü de şöyle der “güç gelir, adalet gider.”
Kendi görüşünüzü gözden geçirirken Miranda’nın süper seksi kırmızı dantel elbisesine bakadurun. Siyah taşlarla süslü mini elbisesi hakkında “fazla transparan” demek dışında herhangi bir eleştiri getirmek ne mümkün, sorarım!

Kaynak