Hollywood aleminden çeşitli haberler

magazin
Bu hafta Hollywood alemlerinde neler olmuş şöyle bir göz atalım…

Nicki Mina
Nicki Minaj’ın, ki kendisini en az Lady Gaga kadar estetik konusunda hassas bir kişilik (!), Twitter hesabında göğüs uçlarını elleriyle kapattığı fotoğrafını gördük. Anlam veremedik tabii ama madem paylaşası gelmiş bize laf düşmez.

 Al Pacino
73 yaşında hiç evlenmemiş ve 3 çocuk sahibi olan Al Pacino’yu 12 yaşındaki oğlu ile Beverly Hills’de alış-veriş yaparken gördük. “Havalar ne kadar sıcak olursa olsun siyahtan vazgeçmem, ceketimi çıkarmam” mesajını da aldık tabii!

Johnny Depp
Yeni filmi The Lone Ranger’daki karakteri ile Rolling Stone kapağında gördük pek sevgili Johnny Depp’i. Yazılanlara göre emeklilik yaşının yakında geleceğini söylüyormuş Depp, otellerin arka kapılarından kaçmasını gerektirmeyecek bir yerde yaşamak güzel olurmuş. (Dünya üzerinde sana öyle bir yer yok tatlım, üzgünüm!)

Emma Stone
Yönetmen Judd Apatow ile öğle yemeği yerken görüntülenen ve neşeli pozlar veren Emma Stone’un ne kadar zayıf olduğunu bir kez daha gördük.

Emma Stone

Anne Hathaway
Yakın zaman önce evlenen Anne Hathaway ve Adam Shulman çiftinin hala nasıl da mutlu olduklarına yeniden şahit olduk. Evde birlikte oldukları yetmiyormuş gibi her fırsatta da beraber vakit geçiriyorlarmış.

Maggie Gyllenhaal
Maggie Gyllenhaal sayesinde göğüs dekolteli daracık siyah bir elbisenin bile babaanne terlikleriyle giyilince yeterince seksi olamadığını öğrendik.