DIYcini

DIYcini

24 yaşında, hayatının aşkı ile evli. PR mezunu, vatansever, hayvansever, sanatsever, DIYsever, blogcu vs vs vs diye giden çok yönlü, güler yüzlü, afacan, internet kurdu ve ayrıca birkaç tahtası eksik biri işte! ((:
Web sitesi: http://www.ebeesjunk.com

Diy: Jack Daniel’s sabunluk


Hep bayanları düşünerek mi kendin yap projeleri hazırlayacağız arkadaş! Bu seferki kendin yap projemiz sapına kadar erkeklik, sapına kadar maskülenlik içeriyor. Son dakikada planlanan bir ev ziyareti için de mükemmel bir hediye fikri ama değil mi?

Diy: plastik oyuncaklardan yılbaşı süsleri


Çocuklar belli bir yaşta ellerine ne geçerse özenle kurduğunuz çam ağacına asma çabası içine girerler. İşte bunun için harika bir öneri! Diğerlerinden biraz daha az sevdiği hayvancıklarını, asabilecekleri süslere çevirebilirsiniz. “Henüz çocuğum yok ki!” diye serzenişte bulunanları duyar gibiyiz –

Diy: patlamış ampullerden yılbaşı süsleri


Hepimizin evinde patlamış ve çoğu zaman kıyıda köşede çöpe atılmayı bekleyen patlamış ampuller vardır. Artık bunları apartman görevlinizin sağını solunu kesmesin diye endişelenerek çöpün içine çok stratejik şekilde yerleştirmeye çalışmak yerine çok güzel yılbaşı süsleri haline getirebilirsiniz!