yaratıcı fikirler

‘yaratıcı fikirler’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Hayat kolaylaştıracak 99 hile

Hayat bazen çok zor olabiliyor değil mi? Sahici dertlerin varlığı yetmezmiş gibi bir de gündelik hayatta karşımıza çıkan baş belası vaziyetler ile uğraşmak, insanın sabrını zorlayabiliyor. Bari onları bertaraf edelim, değil mi ya? Hayatı “hack etmek” yer yer mümkün. Akla

Hayat kolaylaştıracak 30 hile

Hayat kolaylaştıran 99 hile diye bir yazımız vardı, hakikaten gündelik hayatta çok işe yarayacak ipuçları barındırıyordu. Onlar gibi birkaç hileye daha denk geldim, ben de devamını yazayım istedim. Örneğin şu yukarıdaki fotoğraftan ben epey ilham aldım; uzun çorapları çekmeceye

Kapınızı kapatmayın, yeni kapılara açık olun!


“Bir kapı, kapı olmak dışında başka nasıl bir işe yarar ki?” demeden önce bu harika dekorasyon fikirlerini görmeniz lazım. Masa olur, çerçeve olur, paravan veya ayna olur… Hatta fotoğraflara baktıkça “kapı, kapı olmak dışında her şey olmalıymış” diyor insan :

”Leziz görünümlü takılar”


Ayaklı servis tabaklarının sadece muffin ve kurabiyeler için olduğunu kim iddia edebilir ki? Dekoratif amaçlı da kullanılabilir.
Artık takılar kutular içinde sıkışıp kalmak yerine özgürce sergilenmek istiyorlar, duyurulur:)

Yaratıcı Saksı Dediğin Böyle Olmalı


Pek kadınsı değil mi? Ama yine de değerlendirilebilecek bir öneri 😉 Kaynak

Hey! Güzel Bir Önerimiz Var!


Beraber gidilmiş uzakları hatırlatacak çok tatlı bir hediye fikri. Sevgiliye olur, arkadaşa olur hatta kendi oda dekorasyonumuz için bile düşünülebilir. Şurada karşıma çıktı.