topuz modelleri

‘topuz modelleri’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Kırmızı halıların yeni saç trendi yapışık topuz!


Kırmızı halıda trend olduysa bu yaz bu modeli çok göreceğiz diye bir çıkarım da yapılabilir. Hava da zaten yeterince bunaltıcı iken yapışık topuz modası herkesin işine gelir herhalde değil mi?
Rooney Mara ve Emma Watson’ın da favori saç modellerinden. Aşağıdaki

Topuz modelleri; saçtan çiçek yapımı


Postiş değil, toka hiç değil! Kendi saçını örerek yapmış, yapım aşamaları için buyrun.

Diy güzellik: 2013 trendi dağınık topuz


Hafif makyaj ve dağınık topuz 2013’ün trendleri arasında. Ünlü modacıların bakış açısından dağınık topuz modelleri için buyrun.

Tak sepeti kafana herkes örgü yoluna


New York’daki Arrojo Studio, hem bir saç tasarım stüdyosu hem de saç kesimi, bakımı ve modelleri hakkında eğitim veren bir okul. Görmüş olduğunuz sepet örgü dokuması şeklindeki saç modeli de orada yapılmış olan modellerden en ilginci.

Harika topuz, örgü ve diğer toplu saç modelleri

Karşıma süper bir kaynak çıktı. Topuz yapımı, örgü modeli, çeşitli saç toplama yöntemleri… Hepsi güzel, hepsinden feyz alınacak yerler var. Üstteki model mesela süper kolay değil mi?

Enseler hava alsın: şahane dağınık topuz


Bir topuz da benden gelsin dedim. Aslında dememiştim de karşıma çıkınca tabii ki bana bir kaşıntı geldi, 1havalar damarım tuttu. Buyrunuz, dağınık ve de bence şahane bir topuz. Sırf bu yüzden saç uzatılır mı bilemedim. Bakacağız duruma.

Saçta fiyonk esintisi


Toka sadece saç toplamak için kullanılan bir araç değil, aynı zamanda kıyafeti tamamlayan bir aksesuar da. Üstelik artık çok havalı ve insanı kendine aşık edebilecek güzellikte tokalar da tasarlanıyor. Ama tokanın görünmediği saç modelleri de benim hoşuma gitmiyor değil hani.

Yaz sıcağının kurtarıcısı: topuz saçlar!


Sıcakların başlamasıyla topuz modellerine yönelmek şart oldu! Peki nasıl topuzlar kullansak da daha havalı olsak?

Fiyonk saç ve topuz


Dışardan bakıldığında dünyanın en basit saç modeliymiş gibi görünse de her tekniğin bir püf noktası var aslında. Pek hoş bir fiyonk topuzu. Nasıl yapılması gerektiği de resimde adım adım anlatılmış. Fiyonk saç yapımı ile ilgilenenler için güzel bir örnek.