saç örgüsü

‘saç örgüsü’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Topuz modelleri; saçtan çiçek yapımı


Postiş değil, toka hiç değil! Kendi saçını örerek yapmış, yapım aşamaları için buyrun.

Uzun saçlar için hoş örgüler..


Eğer saçınız uzun hele birazcık da gürse yapabileceğiniz ne çok örgü modeli var bir bilseniz.. Buyrunuz bakınız, seçiniz beğeniniz ve deneyiniz.

Diy güzellik: balık sırtı örgüsü


Uzun saçlı olsam kesinlikle denemek isteyeceğim bir örgü modeli, bayılıyorum. Yapımı adım adım ve basitçe anlatılmış, bakınız.

Örgünüzü nasıl alırdınız majesteleri?


Majesteleri projesi (The Highness Project); heykel, tasarım ve fotoğraf sanatını “örgü saç şov” ile biraraya getirmiş ve doruğa çıkartmış. Sanatçılar; Tresse Agoche, Soull Ogun, Dynasty Presh, fotoğrafçı ise Delphine Diaw Diallo. Değişik örgü saç modelleri için de feyzalınabilir.

Tak sepeti kafana herkes örgü yoluna


New York’daki Arrojo Studio, hem bir saç tasarım stüdyosu hem de saç kesimi, bakımı ve modelleri hakkında eğitim veren bir okul. Görmüş olduğunuz sepet örgü dokuması şeklindeki saç modeli de orada yapılmış olan modellerden en ilginci.

Harika topuz, örgü ve diğer toplu saç modelleri

Karşıma süper bir kaynak çıktı. Topuz yapımı, örgü modeli, çeşitli saç toplama yöntemleri… Hepsi güzel, hepsinden feyz alınacak yerler var. Üstteki model mesela süper kolay değil mi?

Sarmal Örgü!


İlham alınası; dağınık topuz ve dumanlı göz makyajı. Saç örgüsünün en güzel kullanım şekillerinden biri olduğunu düşünmekteyim ayrıca da.

Renkli Saç Örgüsü İle Neşeli Saçlar!


Saçınıza böyle eğlenceli şekiller vermekten hoşlanıyorsanız, şu uygulamadan ilham alabilirsiniz. Renkli şeritler, örgülere tatlı ve neşeli bir hava vermiş. Saç örgüsü seviyorsanız illa denemelisiniz.

Saçta Örgü Havası


Saçta örgüden hoşlanıyorsanız birçok değişik modelin olduğu bir kaynak paylaşalım sizinle. Saçlarınızda bir değişiklik istediğiniz zaman örgü denemekten çekinmeyin.