saç modelleri

‘saç modelleri’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Hangi duruma göre hangi saç modeli seçilmeli?


Eh tabii bir miktar geyik konular bunlar ama yine de okuması eğlenceli, üstelik ne kadar dalga geçerseniz geçin bazen hiç beklenmedik yaratıcı fikirlerin oluşmasına neden olup, ilham verebiliyor güzellik/moda/bakım içerikli yazılar.

2013 yaz saç trendleri


Bakalım sevgili moda tasarımcıları 2013 yaz sezonunda saçlarda neleri ön plana çıkarıyor?

En beğenilen kısa saç modelleri


Kısa saç cesaret ister derler, o yüzden de karar verip kısacık kesitek hep zaman alır, mesai gerektirir. Buyrun mesaiye buradan başlayın, en beğenilen kısa saç modellerini sizin için derledim.

2013 modası saç modelleri


Mevsim değişimi ile beraber siz de saç modelinizde yenilik yapmak isterseniz ilham alabileceğiniz saç modelleri derledim, bakmadan geçmeyin.

En popüler 100 saç modeli


Saç modelini değiştirmek cesaret ister, kendinize yakışacak doğru modeli bulmak için bol bol model bakmanız gerekir. O yüzden en popüler 100 saç modelini sizler için bir araya topladım, bu modellerden ilham alın istedim 🙂

Mükemmel gelin saçı için yapmanız gerekenler


Düğün gününüz belli olduktan sonra zaman kaybetmeden düşünmeye başlamanız gereken şeylerden biri de düğün saçınız. Mesela stiliste gidecekseniz en az 6 ay önceden randevu almanız gerekiyor.

2013 İlkbahar Yaz saç trendleri


Saçlarda aksesuarlar, ıslak görünümler, örgüler, yandan ayrırmalar ve daha birçok saç trendini öğrenmek için sizlere hazırladığım yazımı okumadan saçlarınızı yapmaya başlamayın 🙂

Rihanna’dan farklı 100 saç modeli


Enerjiden midir sıkıntıdan mı bilinmez ama Rihanna saç rengini ve modelini en sık değiştiren ve ne yapsa kendine yakıştıran dünya starlarından biri, hatta belki de birincisi. 

Rihanna saç stil dosyası

Rihanna her zaman cesur saç modeli seçimleriyle karşımızda oluyor. Devamlı görüntüsünü yenileyen, bu konuda atılımcı bir insan olduğu kesin. Rihanna’nın saç yolculuğu size de ilham verebilir bence. O zaman buyrun dünden bugüne Rihanna saç stil dosyasına.

1920’lerin saç modeli flapper


1920’lerden kalma “flapper” saç modeli her daim hoş değil mi sizce de? Blogumda nasıl yapıldığını gösteren bir video paylaştım, ilgilenenler buyursunlar.

Topuz modelleri; saçtan çiçek yapımı


Postiş değil, toka hiç değil! Kendi saçını örerek yapmış, yapım aşamaları için buyrun.

Oscar töreni ve ünlülerin saçları

85. Oscar Ödül Töreni’nde kim ne marka giydi, ne renk giydi, o renk yakıştı mı yakışmadı mı bi’hayli konuştuk. Şimdi de şöyle bir ünlülerimizin saçlarına göz atalım.
İlk sırada, 10 yıl öncesinin en seksi kadınlarından biri olan Catherine-Zeta Jones var.

Sesi sonuna kadar açın!


Harper’s Bazaar’ın İspanya versiyonu Mart sayısında model Carola Remer ile “saç”a doyulmuş! 5 insan saçı gürlüğünde görünmüyor mu sizce de? (Pek tabii saç eklenmiştir canım)

Çiçek gibi saçlar


Eğer uzun ve gür saçlarınız varsa bahar havası estiren bu model çok zarif değil mi sizce de? Dağınık bir topuz ve çiçeklerle bezenmiş bu modeller benim çok aklıma yattı.

Mavi-siyah saçlar


Klasik saç renklerinden gına geldi ise, bir yeşil kadar aykırı olmayan ama yine de yeterince iddialı olan mavi-siyah renge boyatabilirsiniz saçınızı. Seçim size kalmış ister mavisi daha bol, ister siyah tonu daha belirgin olabilir. Yalnız esmer tenlilerde riskli bir renk

Diy Güzellik: Versace 2013 kolay yaz saçı


Versace 2013 defilelerinde saçlar fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi dağınık ve doğal bir görünüm sunuyor. Üstelik yapımı da çok kolay, birkaç ufak tüyo için buyrunuz.