Rooney Mara

‘Rooney Mara’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

David Fincher imzalı Calvin Klein reklamı ve Rooney Mara


The Girl with the Dragon Tattoo/Ejderha Dövmeli Kız filmi ile bir anda tüm dünyada tanınır hale gelen Rooney Mara’nın, Calvin Klein Downtown parfümünün tanıtım yüzü olduğu haberini daha önce paylaşmıştık. Reklam filmi ise yeni.

Calvin Klein Rooney Mara ortaklığı buram buram kokuyor!


Ejderha Dövmeli Kız filmi ile hafızalara kazınan Rooney Mara, yeni filmler dışında reklam yüzü olma kervanına da katıldı. Calvin Klein’in yeni parfümü Downtown artık Rooney Mara’dan sorulacak!

Side Effects galasından görüntüler


Başrollerini Rooney Mara, Channing Tatum, Jude Law ve Catherine Zeta-Jones’un paylaştığı Side Effects filminin galasındayız. Gecede en dikkat çeken çift, Catherine Zeta-Jones ve hala çok mutlu bir evlilikleri olduğunu söylediği eşi Michael Douglas. Douglas her fırsatta eşiyle ne kadar gurur

Çıplak ünlüler! (dikkat! ofiste açmayınız)


Ünlü Hollywood yıldızlarının en seksi ve estetik çıplak ya da yarı çıplak pozlarını tozlu arşivlerden çıkarıp güzelce derlemişler, bize de paylaşmak düşüyor.
Rooney Mara’nın yukarıda görmüş olduğunuz pozu 2011 yılına ait.

2012’de en iyi giyinen ünlüler


Vogue, 2012 yılının en iyi giyinen ünlülerini bulmak için bir oylama başlatmış ve sonuçlar nihayet belli olmuş.

4 aktris 40 yıllık moda


W Magazine “4 aktris ve 40 yıllık moda” konseptli bir fotoğraf çekimi yapmış yeni sayısı için.
2000’leri Keira Knightley ve Chanel bütünlüğü ile yansıtmışlar.

Kestik! Ryan Gosling’e sataşma var.


Çekimleri Teksas’da yapılan Terrence Malick’in son filminde Ryan Gosling ve Rooney Mara oynuyor. Rooney Mara‘yı ismen bilmiyorsanız, bu hali ile “The Girl with the Dragon Tattoo” (Ejderha Dövmeli Kız) filminin başrol oyuncusuna baktığınızı anlayamamış olabilirsiniz belki, altını çizeyim istedim.