natalie portman

‘natalie portman’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Natalie Portman’ın güzelliği


1981 doğumlu Natalie Portman’ı ilk olarak 13 yaşında rol aldığı Leon filmi ile tanıdık. “Bu kızda iş var” dedik ve yanılmadık da. Oyunculuk kariyerinde hızla yükselerek bugünlere kadar gelen Natalie’nin güzelliğine duyarsız kalmak da mümkün değil.

2012’nin en ünlü düğünleri

2012 de iyi düğün yaptı aslında. Magazinsel anlamda dünyanın ilgisini çeken evlilik törenlerinden bir kuple buldum, şahsi olarak en eğlenceli olanları ekleyiveriyorum. Bakınız kimler bir yastıkta kocamaya yemin etmiş, bakalım 1 sene sonra bunlardan kaç tanesi hala “hastalıkta sağlıkta” sözüne

Filmlerden ilham alınası saç modelleri


Bu dosyada naçizane, izlediğim filmlerden, zihnimde yer edinmiş karakterlerin ilham alınası saç modellerini inceleyeceğim.

Ünlülerin pek bir zevksiz halleri

Genellikle beğendiğimiz, tarzlarını övdüğümüz, bazılarını çok sevdiğimiz ünlüler bile yeri geliyor gayet zevksiz seçimlerle karşımıza çıkabiliyor. O bayıldığımız Emma Stone’un komik papyonu rastladığım haberdeki en az kötü şey. Hatta sevimli bile. Ama gerisine bir bakın lütfen…

Sarı bir Portman


Sarışın bir Natalie Portman ile karşı karşıyayız bayanlar baylar! Pek tabii ki rol icabı boyatmış saçlarını, hangi rol için olduğunu da sır gibi saklıyormuş. Kendisini bambaşka bir insan gibi hissettiğini söyleyen Natalie, eşi Benjamin Millepied’in “Dance Project” isimli gösterisini izlemeye

Natalie Portman’ın Dior reklam videosu


Natalie Portman’ın, Miss Dior Cherie parfüm reklam yüzü olduğunu daha önce duyurmuştuk zaten. Markanın yeni reklam filmi de geldi nihayet. Sofia Coppola tarafından çekilen reklamda, fon müziği olarak Serge Gainsbourg ve Jane Birkin’in efsane düetleri “Je T’Aime, Moi Non Plus”

Natalie Portman’ın düğünü | gelinliği


Natalie Portman’ın düğün fotoğrafları yavaş yavaş internete sızmaya başladı. 14 aylık oğlunun babası Benjamin Millepied ile evlenen Natalie, Rodarte imzalı bir gelinlik giymiş. Romantik ve mütevazı düğün töreninden görüntüler için buyrun.

Natalie Portman da dünya evinde!


2009’da Black Swan (Siyah Kuğu) filminin setinde tanışarak aşık olan Natalie Portman ve Benjamin Millepied evlendiler. Benjamin Millepied, Fransız dansçı ve koreograf, zira Black Swan’ın koreografileri de ona ait.

Natalie Portman hala siyah bir kuğu


2010 yapımı Black Swan/Siyah Kuğu ile en iyi kadın oyuncu ödülü de alan Natalie Portman, Dior’un yeni reklam kampanyası için siyah kuğu kılığında kamera karşısına geçmiş yine. “Yine”, çünkü 2010’dan beri Dior markasının reklam yüzlerinden biri kendisi.

Hollywood’dan ilham alınası kısa saç önerileri

Sıcak sıcak sıcak.. O kadar sıcak ki pek sevgili saçlarım bile düşman gibi görünmeye başladı gözüme. Ne zaman açık bıraksam, sanki enseme ejderha alevleri püskürtülüyor, yanardağ korları akıyor gibi hissediyorum. Hal böyle olunca ben de kısacık kestirmeye karar verdim saçlarımı.

Güzellik İçin Para Şart mı?


Dior yüzlerinden biri olarak kayıtlara geçen Natalie Portman, Rus Vogue’a verdiği röportajda, “Eğer gerçekten yeterli miktarda paranız yoksa kusursuz makyaj yapabilmeyi de unutun” demiş. En azından dürüst mü diyelim, derdimize mi yanalım, nedir bilemedik ama görünüm çok güzel.