Kim Kardashian

‘Kim Kardashian’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Kim Kardashian makyaj sırları


Vücut hatlarına rağmen iddialı giyinen ve çoğu zaman bu yüzden eleştirilen Kim Kardashian, kim ne derse desin nasıl makyaj yapılması gerektiğini iyi biliyor. Kusursuz makyaj tüyolarını blogumda paylaştım.

Balon ayaklı Kim Kardashian


ABD’li magazin yıldızı Kim Kardashian, Kanye West’ten çocuk bekliyor. Zaten her zaman kilo problemi olan Kim, hamilelikle beraber iyice salmış. Aldığı kilolar bir yana estetik olarak da halini pek sallamıyor anlaşılan. Baksanıza ayakkabıları patlamak üzere! Üstelik bu şekildeki ilk görüntüsü

Çıplak ünlüler! (dikkat! ofiste açmayınız)


Ünlü Hollywood yıldızlarının en seksi ve estetik çıplak ya da yarı çıplak pozlarını tozlu arşivlerden çıkarıp güzelce derlemişler, bize de paylaşmak düşüyor.
Rooney Mara’nın yukarıda görmüş olduğunuz pozu 2011 yılına ait.

Kimye ve bebekleri


Kim Kardashian zerre umurumda değil. Kanye West’i biraz enteresan buluyorum, müziği de yer yer hoşuma gidiyor, bu kadınla ne yapıyor anlamadım. Neyse, demek ki işin ciddi oluru varmış ki, Kim hanım hamile imiş. Nisan’dan beri beraberlermiş, ikili isimleri “Kimye” imiş

Kim Kardashian makyaj analizi


Birçoğumuz Kim Kardashian’in makyajına hayranız ve makyaj sırlarını öğrenmek istiyoruz. İşte sizin için yaptığım küçük bir çalışma.

Hangi ünlü elbiseyi daha güzel taşımış, haydi seçelim


Eğer size özel kıyafetler yapan bir tasarımcı ile çalışmıyorsanız siz de herkes gibi mağazalardan alış-veriş yapmak durumundasınız. Ve seçmiş olduğunuz bir kıyafeti başka birinin daha üzerinde görmeniz de sadece bir tesadüfe bakar.

Aynı elbise ile pişti macerası


Hollywood camiasının en favori modacılarının başında gelen Stella McCartney’ın elbiseleri, bu sıralar ünlülerin üstünden düşmek bilmiyor. Tasarımcının elbiseleri ile pişti olan olana desek abartmış olmayız herhalde.