Karl Lagerfeld

‘Karl Lagerfeld’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Chanel kısa filmi yayında!


Chanel’in bundan 100 yıl önce açılmış ilk butiğinin şerefine Karl Lagerfeld’in kısa film çektiği daha önce duyurulmuştu. Coco Chanel’i geçtiğimiz gün evlenen çiçeği burnunda gelin Keira Knightley canlandırıyor. 18 dakikalık kısa film oldukça keyifli, buyrun beraber izleyelim.

Karl Lagerfeld’in Paris’deki buzlar ülkesi


Chanel’in meşhur tasarımcısı Karl Lagerfeld‘in Paris’deki dairesinin fotoğrafları yayınlandı. Buz mavisi ve grinin hakim olduğu ev, soğuk bir laboratuvar izlenimi vermiyor mu size de?

Keira Knightley, Coco Chanel oldu


Chanel’in açılmış olan ilk butiğinin 100. yılı şerefine Karl Lagerfeld’in çektiği kısa filmde Coco Chanel’i canlandırma şerefi Keira Knightley’ye nail oldu. Chanel’in 8 Mayıs’da Singapur’da gerçekleşecek olan defilesinde ilk kez gösterilecek olan kısa filmin kısası (fragmanı diyelim hadi) yayınlandı bile.

Chloé, Chloe’ye karşı!


Fransız markası Chloé’nin 60. yılı şerefine özel bir sergi ve kitapcık çıkarıldı. Bugüne kadar akıllarda kalan Chloé tasarımlarının sergilendiği etkinliğin en dikkat çeken tasarımı Karl Lagerfeld imzalı 1983’de tasarlanmış kemanlı elbise idi. Elbiseyi başarıyla taşımayı başaran isimse Chloe Sevigny oldu.

Ünlü tasarımcılardan yeni yıl çorapları


Yeni yılın yaklaşması ile vitrinler de ona göre şekillenmeye başladı. Bizde yılbaşı ağacı ve yeni yıl süslemeleri geleneği yok gerçi ama yurt dışında pek önemli etkinliklerden biri. Chanel tasarımcısı Karl Lagerfeld, şu sıralar H&M için hazırladığı özel kreasyon ile gündemde

Chanel bizimle LEGO oynamak istiyor

Efsane Alman moda tasarımcısı Karl Lagerfeld, LEGO görünümlü bir clutch çanta tasarladı. Chanel’in 2013 bahar – yaz koleksiyonuna dahil olan çanta, Lagerfeld’in yazlık atmosfere uyacak çanta hazırlama takıntısının yeni ürünü. Bir öncekini görmüştük, hayret etmiştik, bu ne böyle demiştik.

Ooh la la! Victoria Beckham, Coco Chanel’in dairesinde


“Chanel” tohumlarının atıldığı, Paris’deki meşhur Coco Chanel dairesinde ve filmlere bile konu olmuş o pek meşhur aynalı merdivenlerin önünde bu defa bakın kimleri görüyoruz?

Keira Knightley gotik havalarda


Harper’s Bazaar, Eylül sayısı için Keira Knightley’ı kapağa taşıyor. Gotik tarzdaki kıyafetler ve haliyle “puslu” bir atmosferde yapılan çekimler sırasında Keira da şu sıralar hayatında ne gibi değişiklikler olduğunu anlatmış.