Kalzeno

‘Kalzeno’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Rahat şıklık peşinde olanlara, çizgili penye elbise modelleri

Rahat bir şıklık sizin için en önemli şeyse, hele bir de penye seviyorsanız, bu çizgili penye elbise modeli hoşunuza gidecek. Detaylar için buraya buyrun.

Yatak odası dekorasyonu romantik olur diyenlere

Yatak odası romantik olur mu diyorsunuz? Bu zarif yatak odasındaki ahşap zemin, bembeyaz duvarlar ve diğer sakinleştirici ayrıntılar, yatak odası dekorasyonu için romantik fikirler içeriyor.

Yemek odası dekorasyonu için fikir isteyen?

Yemek odası dekorasyonu için bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Olabilir. İlham ve fikir almak önemlidir dekorasyonda. Bu 9 yemek odası dekorasyonu önerisi size yardımcı olacaktır.

Retro dekorasyon başka türlü güzel

Retro dekorasyon akımı ilginizi çekiyorsa, bu evi siz de beğeneceksiniz. Bu mobilya ve aksesuarlar, eski ruha sahip halleriyle bu trende iyi bir örnek oluşturuyorlar.

Gisele Bundchen stil dosyası

Gisele Bundchen , 1990 yılından beri moda dünyasının içinde, dile kolay… Dergi kapakları, defileler, türlü yazılı ve görsel reklam bir yana, Forbes’e göre eğlence dünyasının en zengin 16. kadını aynı zamanda. Dünyanın en zengin süper modeli olması da şaşılası bir

Mutfak dekorasyonu mavi ve ahşap ile güzel

Mutfak dekorasyonu ayrıntılarında mavi ve ahşap tonları bir arada kullanılınca çok sıcak duruyor. Kahve ile mavi zaten bana çok uyumlu geliyor, eviniz ya da mutfaınız için çok fikir verici bir uygulama bu da.

Mavi beyaz sevenlere gelsin

Mavi beyaz tonlarını sevenlerin hazzedeceği sade ve şık bir masa düzeni var bu sefer kaşımızda. Detaylar abartısız, her şey çok yerinde. Dekorasyonda deniz renkleri sevenleri memnun edeceği kesin.

Kır düğünü için romantik gelinlik modelleri

Bahar ayları geldi bile. Kır düğünleri de başlıyor tabii yavaş yavaş artık. Bu düğünlere yalışacak romantik gelinlik modelleri de gözümüzün önünde artık. Buyrun, birbirinden güzel gelinlikleri burada görelim.

Yaşlanmayı önleyen 9 besin


Bazı besinler mucize gibi. Yaşlanmayı geciktiren ve önleyen 9 besin bunlardan birkaçı. Örneğin üzüm ailesindeki tüm yiyecekler lifler, mineraller, antioksidanlar ve başka yararlı maddeler içerir. Kansere, kalp rahatsızlıklarına karşı savaşçıdırlar. Çilek, ahududu ve böğürtlenin yapısında, kanserojen maddelere karşı koyan içerikler

Dekorasyon ayrıntıda gizlidir

Dekorasyonda ayrıntının önemi sonsuz. İşte bu güzel oda içindeki tüm detaylar da birbirini bütünler nitelikte… Yeşil ve ham ketenin bütünlüğü harika özellikle.

Renkli Paris – Paris in Color

Etsy‘deki güzelim Paris fotoğraflarını gördünüz mü? Bu hayatın içinden Paris fotoğrafları çok içten ve çok güzel. Nichole Roberson bu projenin sahibi olan kişi. Bütün fotoğrafları da “Paris in Color” (Renkli Paris) isimli kitapta toplamış. Amazon‘da satışa sunmuş.

Yemek masası mı botanik bahçesi mi?

Bu yemek masası tam bir botanik bahçesini andırmıyor mu sizce de? Harika detaylarla zenginleşmiş, yemyeşil bir masa düzeni var karşımızda. Ahşap aksesuarlar ayrıca güzel. Daha fazlası için buyrun.

Beyonce stil dosyası

Dünyanın en popüler şarkıcılarından biri o tabii ki; Beyonce. Üstelik bir stil ikonu ve taze anne. Kırmızı halıda her daim parlayan Beyonce’nin stil yolculuğu ilgimizi çekiyor.

Dekorasyonda beyaz deyince

Dekorasyonda beyaz rengin gücü iyice ortaya çıktı. Bu seferki ev dekorasyonunda da ana renk beyaz olarak seçilmiş ve mavili detaylarla renk verilmiş atmosfere.

Zayıflatan 10 leziz yiyecek

Hem lezzetli olacak hem de zayıflatacak… Var mı böyle yiyecekler diyenlerdenseniz inancınızı kıracak bir listeye denk geldim.

Dekorasyonda ahşap etkisi ve nefis bir dağ evi

Siz de ahşap sever misiniz benim gibi? Dekorasyonda ahşap etkisi benim için vazgeçilmez. Bu dağ evi de ahşap detaylarla zenginleşen bir dekorasyona sahip. Dantel de işe incelik katmış.