jennifer lawrence

‘jennifer lawrence’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Ama bu haksızlık: Sesi güzel ünlüler

Muhteşem Emma Stone bir de şarkı söyleyebiliyor. Buyrunuz:

Jennifer Lawrence’ın X-Men hali


Silver Linings Playbook ve The Hunger Games filmleri ile birden bire üne kavuşan oyuncu Jennifer Lawrence, X-Men: Days of Future Past’in çekimleri sırasında sette bu şekilde geziyor, tanımak hayli zor!

Günün stil önerisi: Jennifer Lawrence


The Silver Linings Playbook ile en iyi kadın oyuncu Oscar’ını alan Jennifer Lawrence’ın sokak stili bize ilham kaynağı olsun.

Jennifer Lawrence esmer mi kalsın?


Jennifer Lawrence ismini oldukça sık duyacağız bundan sonra anlaşılan. Silver Linings Playbook filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu Oscar’ını alan oyuncu, zaten 2012 yapımı Hunger Game’de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sadece oyunculuğu ile değil sakarlığı ile de ün yaptı üstelik.

85. Oscar Ödülleri sahiplerini buldu


85. Akademi Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi film dalında ünlü oyuncu Ben Affleck’in yönetmenliğini yaptığı, bazı sahnelerinin de Türkiye’de çekildiği, “Argo” ödülün sahibi oldu.

Ünlüler mi mankenler mi?


Ünlülerin moda defilelerinde beğenip de aldıkları kıyafetleri bir manken bir de kıyafeti seçmiş kişi üzerinde görünce insan kıyas yapmaktan alıkoyamıyor kendisini. Sizin fikirlerinizi de alalım.
Roland Mouret imzası taşıyan bu elbisenin bana göre etek boyu sıkıntılı. Dolayısı ile Jennifer Lawrence’a

Jennifer Lawrence, Miss Dior kampanyası yüzü


Hunger Games ile ünlenen, başarı ve popülerlik sahibi olmakta pek zorluk çekmeyen Jennifer Lawrence, Oscar adaylığı bir yana, törenden önce Dior kampanyası ile karşımızda. İşte Miss Dior kampanyası ve Bayan Lawrence.

Hayat kurtaran kahraman ünlüler

Efendim karşıma öyle bir yazı çıktı ki paylaşmamanın imkanı ihtimali yok. Hayat kurtarmış ünlülerden bahsediyor. Yani resmen bir kahraman ünlüler listesi var karşımızda. Listemizin kahramanlarını sıralamak isterim: 1. Ryan Gosling: Bir araba kazasından kadın bir yazarı kurtarmış. Yola atlayarak