Jennifer Aniston

‘Jennifer Aniston’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

Jennifer Aniston dünyanın en seksi kadını mı?

Amerika’nın popüler Men’s Health dergisi, Jennifer Aniston’ı dünyanın en seksi kadını seçmiş. Bizim bununla hiçbir derdimiz çok zira kendinizi pek sever ve beğeniriz. Ama bu kararın çoğunluğun fikrini tam anlamıyla yansıtmadığının da farkındayız. Peki neden onu seçmişler? Diyorlar ki, komik

Brooklyn Decker’ın Jennifer Aniston hayranlığı

Güzel yıldız Brooklyn Decker, 2011’de birlikte “Just Go With It” filminde rol aldığı Jennifer Aniston’dan fena halde etkileniyormuş. Aniston’ın vücudunu kusursuz olarak niteleyen hatun kişinin kendisine de baktığımızda durum bir tuhaf gelmiyor değil.

Jennifer Aniston’ın sırtına uzaylılar daire çizmiş

Jennifer Aniston, sırtındaki daire şeklindeki lekeleri gizlemeye hiç çalışmamış. Millet de konuşup duruyor. Kadının belli ki umurunda değil. Yoksa koskoca galaya sırtı açık elbiseyle, saçlarını toplayıp katılır mı? Peki lekeler neyin nesi ki?

Jennifer Aniston’a kaç puan?


Bu yıl 39.’su düzenlene People Choice Ödüllerinden en iyi komedi oyuncusu ödülü alan Jennifer Aniston; geceye deri, Dior bir elbise ile katılmış. Mini kabarık etekli ve sade elbisesi altına siyah sandalet giyen Aniston, küpe dışında bir takı da kullanmamış. Ne

Ünlülerin öncesi-sonrası halleri

30 yaşını aşmış artistler ve onların gençlik fotoğraflarını derlemişler. İnsan bir miktar şok geçiriyor tabii bakarken, bir o kadar da eğlenceli ama.

Jennifer Aniston’un ilk “kirli çamaşırları”


Dünyaca ünlü bir yıldız da olsa, bir zamanlar Brad Pitt ile çıkmış da olsa, dünyanın en çok para kazanan artistlerinden de olsa o da herkes gibi bir zamanlar ileride tüm bu şartlara kavuşacağı konusunda hiçbir fikri olmayan bir genç kızdı.

En cesur dergi kapakları!


En cesur çıplak dergi kapaklarından bir derleme yapılmış.

Hey Jude, sakın korkma!


St. Jude Children’s Research Hastanesi, 50. yaş günü şerefine ünlülerin ve çocukların yer aldığı bir video klip hazırlamış, Beatles’in Hey Jude parçası ile. Kanser ve ölümcül hastalıklarla mücadele etmeye çalışan kurum, video ile herkesi bağış yapmaya davet ediyor.

Jennifer Aniston hamile mi yoksa sadece parodi mi? Görelim…


2011 yılından beri Smartwater viral kampanyalarında rol alan Jennifer Aniston, marka için yeni bir viral videoda daha boy göstermeye başladı. Kendisine olan özel sempatimden mi bilemiyorum ama videolar hayli eğlenceli geliyor bana.

Bu yazın magazin haberleri

Bu yaz magazine doyduk doğrusu. Epey gündem konusu oluştu. Dünyanın ve ülkenin içinde bulunduğu onca ciddi sorun ile nasıl baş edeceğimizi düşünürken arada azıcık kafamızı boşaltmamıza vesile olan magazin haberlerini güzelce bir derlemişler. Keyifli.

Miley Cyrus saçları ya diğerlerinde de olursa?


Miley Cyrus geçtiğimiz günlerde saçlarını kısacık kestirip kuaför görüntülerini de aşama aşama twitter hesabından paylaşmıştı. Bu haber üzerine o kadar çok konuşuldu ki, ABD’li komedyen, aynı zamanda oyuncu Ellen DeGeneres photoshop’da Miley’in saç modelini kendine uygulayarak bu durumu tiye alan

Şişe dibi gözlüklerin en güzel hali


Gözlük insana epey hoşluk katan bir şey aslında. Bu yakışıklı arkadaşı gördükten sonra bundan hiç şüphem kalmadı. Kendisine 10 puan verdigimi ilan ediyor ve alkışlıyorum. Çok tatlı!

Jennifer Aniston ve harika evi


Jennifer Aniston’ın evini aniden merak ederken buldum kendimi. Burada ünlülerin evleri karşıma çıka çıka bu konuda bir araştırma içine girme hevesi kapladı bünyemi. Hiç tanımadan sevdiğimiz bu insanların yaşam alanları da çekiyor ilgimizi, bu da bir gerçek. İşte Jennifer Aniston’un

Justin ve Jennifer Capri’de


Justin Theroux ve Jennifer Aniston da tatil sezonunu açan ünlü çiftler arasında. Güney sahillerinin en güzel adalarından biri olan Capri’de yatlarında keyif yaparken görüntülenen çift, oldukça mutlu ve huzurlu görünüyor.

Yaklaşın! En Ekonomik Güzellik Sırrını Öğrenmek Üzeresiniz


Şuradaki habere göre Jennifer Aniston, ki kendisi 43 yaşında, onca makyaja rağmen göz altlarının hala sağlıklı, kırışıksız ve en önemlisi de torbasız olmasının vazeline bağlı olduğunu açıklamış.

Jennifer Aniston Beyazlar İçinde İken…

Amerikan Film Enstitüsü’nün yılın en iyi filmlerini seçtiği ödül gecesinden pek sevgili Jennifer Aniston ile ilgili görüntüleri paylaşmak isterim. Ödül törenlerinde genelde siyah giyinmeyi tercih eden Jenni, (nedense hep yakın arkadaşlarının kendisine böyle hitabettiklerini düşünmüşümdür : )) bu defa Burberry