gisele bündchen

‘gisele bündchen’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

En ateşli anneler! (üzgünüm anne)


Çocuk büyütmek kadar doğurmak da meşakkatli iş, erkekler anlamaz mirim! 9 ay karnında taşıyorsun alıyorsun kiloları sonra ver verebilirsen. 9 aylık sıkıntının üstüne bir de rejim ve sarkıklardan kurtulma derdi başlıyor. Velhasıl bu işin de hakkını başarıyla vererek yapan ve

Bu kalçaların kime ait olduğunu tanıdınız mı?


BLK DNM’nin yeni reklamı pek görmeye alışkın olmadığımız türden. Fotoğrafta görmüş olduğunuz bayan Gisele Bündchen. Afişte yazıyor olması dışında bir kanıt yok elimizde tabii. Gisele’de en ufacık bir makyaj bile yokmuş, çekimlere nasıl geldi ise fotoğraflar öyle çekilmiş. Yüzü profilden

Gisele Bundchen Londra sokaklarından sesleniyor!


H&M’in katalog çekimleri için objektif karşısına geçen Gisele Bundchen, her hali ile olağanüstü görünmüyor mu sizce de? (Lütfen abartıyor olayım) Londra sokaklarında yapılan çekimlere kızını da yanında götürmüş Gisele.

En zengin dokuz süper model


Altı yıldır dünyanın en zengin modeli olmayı başaran Gisele Bündchen’den sonra Forbes araştırmalarına göre bakın hangi modeller var, buyrunuz.

Gisele Bundchen stil dosyası

Gisele Bundchen , 1990 yılından beri moda dünyasının içinde, dile kolay… Dergi kapakları, defileler, türlü yazılı ve görsel reklam bir yana, Forbes’e göre eğlence dünyasının en zengin 16. kadını aynı zamanda. Dünyanın en zengin süper modeli olması da şaşılası bir

Gisele Bündchen ve kızı Vivian Lake Brady


9 haftalık kızı Vivian Lake ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı Gisele Bündchen, facebook sayfasında. Böyle de tatlı görünüyorlar işte! Eşi Tom Brady’nin daha önceki evliliğinden 5, Gisele’in ise 3 yaşında olmak üzere iki oğulları daha var.

Gisele Bundchen 2013’e Chanel ile başlıyor


Chanel’in Les Beiges makyaj ürünleri 2013 marka yüzü Gisele Bündchen seçildi. 15 Mart itibariyle yayınlanacak reklam kampanya fotoğrafları Mario Testino’ya ait.
Gisele Bundchen daha önce Max Factor’ün marka yüzü olmuştu, Chanel ile ise ilk çalışması.

Disney karakterlerini bir de böyle görelim

Amerikalı fotoğrafçı Annie Leibovitz, tüm dünyaya rüştünü kanıtlamış bir sanatçı. Geçen yılın bir çalışmasına rastladım, benim gözümden kaçmış. Belki siz de henüz görmemişsinizdir diye paylaşmadan edemedim. 1havalar editörleri uygun görürlerse, ki bu yazı yayında ise görmüşler demektir (çok teşekkürler),

Karnı burnunda Gisele plajda


Brezilyalı süper model Gisele Bundchen, ikinci çocuğuna hamile biliyorsunuz. Ve fakat eğer karnını görmezseniz hamile olduğunu anlamak mümkün değil. Kendisi de bu durumun ziyadesiyle farkında olacak ki halka açık bir plajda bikini ile güneşlenmekten çekinmiyor, kameralardan kaçmıyor.

Gisele Bundchen: bisiklette hamile güzel


32 yaşındaki top model Gisele Bundchen, oğlu Benjamin Brady’yi bisikletin arkasına atmış, bir diğer bebeği de karnında form tutuyor. İkinci çocuğuna hamile olan Gisele, gündelik kıyafetleri ve özgüvenli hareketleri ile hamile iken bile çok havalı!

Az makyaj çok mücevher ve Gisele


Gisele Bündchen, kalburüstü mücevher markası David Yurman‘ın reklam kampanyasında tüm doğallığı ile kamera karşısına geçmiş. Malibu sahillerinde çekilen video için ve aslında diğer tüm fotoğraflar da da özellikle minimal bir makyaj tercih edilmiş.

Gisele Bündchen ve pek havalı yeni iç çamaşırı koleksiyonu


Süper ötesi model Gisele Bündchen’in Gisele Bündchen Brazilian Intimates isimli iç çamaşırı markasının ikinci koleksiyonu çıktı. Son moda trendleri ve teknolojiyi kullanarak hazırlanan koleksiyon için haliyle Bündchen bizzat şahane pozlar verdi.

Vogue ve Gisele Bündchen ile 80’lere dönüş

Vogue Paris, süpermodel Gisele Bündchen ile çok ilgi çekici bir çekim gerçekleştirmiş. 80’ler temalı bir mayo çekimi bu. İşin içinde Gisele olunca zaten başlı başına bir olay oluyor, o kesin. Bir de Vogue gibi bir dergi için bu kadar