çanta modelleri

‘çanta modelleri’ hakkında tüm 1havalar yazıları.

2013 çanta trendi


Bakalım bu sezon bahar gardıroplarının gizli silahları olan çantalarda en popüler trendler neler? Desenler, boyutlar ve formlar hızla değişiyor.

Sevgili çanta


Sevgilier Günü’ne sevgilisiz girmek canınızı sıkıyorsa, bu sıkıntıyı bir nebze de olsa neşeli bir yolla atlatmak için böyle bir çanta öneriyorum, kendiniz de dikebilirsiniz, henüz vakit var : )

2013 yılında nasıl çantalar moda?


Geçen yılki neon renk furyası 2013’de de devam ediyor. Parlak ve de fosforlu sarılar, yeşiller, pembeler yaz-kış demeden kullanılacak. Sadece kıyafetler değil çantalar da nasibini alıyor bu akımdan.

Penélope Cruz Loewe’nin yeni yüzü


İspanyol markası Loewe’nin yeni koleksiyonunu İspanyol oyuncu Penélope Cruz ve Brezilyalı model Caio Cesar tanıtıyorlar. Fotoğraflar ise moda çekimi deyince ilk akla gelen ikili Mert Alas ve Marcus Piggott’a ait. Çanta modelleri de pek güzel. Buyrunuz görelim…

Arnoldo Battois çantaları (2013 modelleri)


İtalyan tasarımcılar Silvano Arnoldo ve Maksimilian Battois’in markası Arnoldo Battois’in 2013 çanta koleksiyonunu gördümüz mü?

2013’de “supersize” çantalar moda


Sürprizlerden hoşlanan biriyseniz bir kadının çantasının içinden neler çıkabileceğini görmek sizi mutlu edebilir. Cımbız, yara bandı, tarak, ruj, ıslak mendil, kitap ve daha neler neler… O küçük çantalarınıza “lazım olur” düşüncesiyle neler neler sığdırıyorsunuz kim bilir! Ama merak etmeyin, bu

Çanta modelleri sizin hakkınızda konuşuyor

Çantadan karakter tahlili yapmışlar. Hoşuma gidiverdi, paylaşayım dedim. Hoş gerçi bu bahsi geçen çanta modelleri, ilki hariç öyle ha deyince alınacak nesneler değil astronomik yapıları itibariyle ama en azından model seçimi olarak kendimize yakın bulduklarımızdan hareket ederek çıkarım yapabiliriz.

Diy moda | Askeri sırt çantası süsleme


Eski sırt çantamızı çamaşır suyu veya kumaş boyası, zımba ve çıtçıt gibi bir takım süslerle görmüş olduğunuz hale getirebiliriz. Detaylar burada.